Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam przepisu

czasochlonne i drogie dania-co polecicie?

Polecane posty

Gość szukam przepisu

wiec szukam spraawdzonego przepisu na cos do jedzenie-gdzie przygotowania owego posilku trwaja bardzo dlugo a dodatkowo jest to drogie danie. mam w pt kominie i chce czyms ugoscic-smacznym a jaednoczensie drogim i zajmujacym czas. tak wiec drogie gospodynie domowe co polecice z wlasnwgo soswiadczenia. jestem zaprawiona w boju gospodynia domowa i zadnego przepisu sie nie boje-ani ja ani moja zlota karta kredytowa. zaznaczam, ze bedzie ok 50 osob-sama rodzina-no troche sie rozmnozyli, ale nie wypada nie zaprosic kuzyna matki ze sttrocny stryjecznego wuja mego dziadka. zalezy mi na kilku przpisach-musi byc duzo roznych mies i z10 ciast. i jaka zupa?ech pozdrawiam i czekam na przpisy p.s. przepisy musza byc na tyle drogie abym wyczerpala limit na karcie -ok 30tys:0mam nadzieje, ze pomozecie-o sama chyba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odof
z 30 tysiacami to Ty nie poszalejesz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
30.00 tysięcy to nie na komunię ale ledwo na waciki ci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam przepisu
lurcze-poratujcie kochanienkie. jestem zrozpaczona-malo kasy mowicie?ech no nie kupie w takim razie butow dzieciom i bedzie dodatkowe 2 tysiace. musze zmiescic sie w wyznaczonej kwocie. liczby gosci niestety nie moge zmniejszyc-na restauracje nie moge sobie pozwolic,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób w knajpie,oni już wiedzą jak podać schabowe,żeby wyglądały jak milion dolarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 tys
buahaha to ledwie na butelczyne przyzwoitego koniaku styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Najdroższe na świecie danie z curry zainspirowane "Slumdogiem" Najdroższe danie curry na świecie kosztuje aż 2000 funtów za porcję i jest serwowane w londyńskiej restauracji Bombay Brasserie. Potrawa o nazwie Samundari Khazana składa się m.in. z kawioru, ślimaków morskich, homarów i jadalnego złota, zaś zostało wymyślone z okazji premiery filmu "Slumdog: milioner z ulicy" na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Kosztujący 25 tys. dolarów "Frrrozen Haute Chocolate" został oficjalnie uznany za najdroższy deser świata. Na taki specjał mogą sobie pozwolić bogaci bywalcy nowojorskiej restauracji "Serendipity". Deser składa się z egzotycznych odmian czekolady z całego świata, bitej śmietany, czarnych trufli i jadalnego, 23-karatowego złota. - W pucharze znajduje się 28 odmian czekolady. Naczynie jest wypchane 18-karatowymi listkami złota. Wiedzieliście, że listki złota są jadalne? - pyta Stephen Bruce, właściciel restauracji, w której serwuje się specjał. - Jest naprawdę bogaty, bardzo śmietankowy. Smakuje dokładnie jak zamrożona czekolada na gorąco. Jeślibyś zamroził gorącą czekoladę, tak by właśnie smakowała - powiedziała Victoria Ezgili, jedna z pierwszych, które skosztowały "Frrrozen Haute Chocolate". Kosztowny deser jest serwowany w specjalnym pucharze który pokryty jest jeszcze większą ilością 18-karatowego złota. Wraz z pucharem gość otrzymuje małą złotą bransoletkę wysadzaną jednokaratowymi diamentami. No i jeśli już stać Cię na taki deser, to jako kolejny "gratis" dostaniesz wykonaną oczywiście z 18-karatowego złota łyżeczkę wysadzaną trzema rzadkimi, jednokaratowymi diamentami w kolorze czarnym, białym i czekoladowym. Wszystkie te dodatki tworzone są przez nowojorskich jubilerów z firmy Euphoria. Bruce nazywa deser, nie bez kozery, spełnieniem marzeń wielbicieli czekolady i mówi, że jego celem jest włożyć złotą łyżeczkę w usta każdego klienta. To nie jedyny kosztowny posiłek, jak serwuje restauracja. "Serendipity" ustanowiła już wcześniej rekord Guinnessa oferując swoim klientom deser lodowy za "jedyne" 1000 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odof
polecam łapy niedzwiedzia nadziewane strzyżonymi pijawkami, tylko żeby te pijawki były swieżutko po strzyżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepnym razem bedziesz
chciała się coś dowiedzieć to dostaniesz figę z makiem z pasternakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×