Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 15.05.2010

WESELE KRAKÓW I OKOLICE - CO POLECACIE??

Polecane posty

Gość gość
och Best Western Premier zdecydowanie wygrywa jak dla mnie, sama ich sobie upatrzyłam i musiałam przesunąć wesele na później niż myślałam bo są tak obłożeni że nie łatwo się wstrzelić- to coś znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja jestem z tych którzy mieli wesele w okolicach Krakowa bo w Głogoczowie w Zajeździe Biesiada www.biesiada.com.pl :-). Miejsce jest naprawdę świetne i polecam każdemu kto chce się dobrze wybawić i dobrze zjeść. Do tego bardzo miło współpracuje się z nimi przy całej organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Hotel Best Western Old Town w Krakowie. Szczególnie plusuje za obsługę - miłe, cierpliwe Panie, które są bardzo pomocne tego dnia i w trakcie przygotowań, ustaleń. No i ścisłe centrum - dosłownie obok plant, gdzie można fajne fotki zrobić. http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszał ktoś o PALLATI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Repka40
Nie ;/ ale o best Western Efekt Express na Opolskiej, wypomnianym wcześniej wiele dobrego słyszałam. Podobno naprawdę ładne, duze i stosunkowo tanie miejsce na wesela, a w Krk coś fajnego i w spoko cenie nie tak prosto dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim , bylam na weselu w takiej nowej sali w Michałowicach. Niedaleko od Krakowa, z Kościoła św. Anny na Grodzkiej jechalismy ok 20 min Piekne miejsce , przestrzen, pyszne jedzenie, super muzyka . Chyba malo kto o niej wie bo nasi przyjaciele zarezerwowali teraz na przyszly rok i maja jeszcze wolne terminy. Polecam gorąco www.wdoliniestawu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie byłam raz na weselu w Restauracji Trzej Kucharze i jak na razie to był najpiękniejszy lokal weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiak1c
urokliwe miejsce jest w Karczmie Pod Blachą... :) Mają bardzo ładny wystrój w środku, intymnie i zachwycająco, ale też uroczy ogródek :) Jedzenie jak najbardziej na plus, ceny myślę że też, ale to w zależności od wybranej opcji - to wiadomo :)Polecam, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TadeuszMarek
Jak wesele to bardzo fajnym miejscem jest Karczma Pod Blachą. Mają dwie sale u góry, jedna na dole, w zależności od ilości gości. Generalnie cena za gościa weselnego normalna. Dodatkowe atrakcje to wiejski stół, pokaz tańca regionalnego ze śpiewem połączonego. Maja przepyszne chrupiące golonko wieprzowe, mmmm pychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosiK
Polecam http://www.uziyada.krakow.pl/ Piękne miejsce na wymarzone wesele, pyszne dania i miła obsługa :) Wspaniały klimat i eleganckie wnętrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taknietak
witam, polecam Hotel Fero Express organizowałam tam swoje przyjęcie weselne- piękna sala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknym miejscem na zorganizowanie wesela jest też best western efekt express. Byłam tam na weselu u swojej kuzynki i bardzo mi sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Jak wesele w Krakowie to zapraszamy do Crown Piast Hotel & Park :) Organizujemy nie tylko wesela w naszej restauracji, ale także spełniamy marzenia par o ślubie i weselu w ogrodzie! Więcej informacji znajdziecie na http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hotel nad Wisła w Jordanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pięknym miejscem na wesele w krakowie jest hotel best western efekt express. Bardzo ładny i duży, a także bardzo elegancki obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara Zajezdnia nie ma sobie równych. Byłam tam 2 razy na weselach znajomych i cała aranżacja, dekoracje zapierają dech. Naprawdę, robi to wszystko niesamowite wrażenie, wnętrze jest idealne na wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krakowie to na pewno salę best western efekt express. Bardzo ładna, elegancka i przestronna. Zorganizujesz tam wesele nawet do 250 gości. A przy okazji możesz przenocowac swoich gości bo to hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel Fero Express - pyszne jedzenie i elegancka sala Niedaleko opactwo w Tyńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenarka
U Ziyada: http://www.uziyada.krakow.pl/pl/klienci_indywidualni/wesela/ Sala jest bardzo ładnie położona. W zamku w Przybyłowicach. Plusem jest tutaj fakt,ze jeśli masz gości przyjezdnych to bez problemu wynajmiesz dla nich na miejscu nocleg. Jedzenie smaczne :) polecam jednakże rezerwować z wyprzedzeniem ( miejsce jest dość popularne jeśli chodzi o wesela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbyło się w pięknym dworku w Bobrzy www.bobrza.pl, który znajduje się w Świętokrzyskim. Jest to idealne miejsce do organizacji tego typu imprezy, więc polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sercem mogę polecić salę w hotelu best western premier w Krakowie. Byłam tam na weselu brata i było rewelacyjnie! Duża, bajkowa sala, piękny wystrój, obsługa profesjonalna i bardzo pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katte87
Skoro interesuje Cię "urokliwe miejsce", to Beskid Sądecki będzie idealny :D Mielismy ślub i wesele w Muszynie, w hotelu Klimek, a widoki naprawdę zapierały dech w piersiach! Góry mają w sobie taką nieopisaną magię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o krakowskie sale na wesele to na mnie największe wrażenie zrobiła ta w hotelu best western efekt express. A byłam juz na kilku krakowskich weselach. Tam było najpiękniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sercem na organizację wesela w Krakowie mogę polecić sale w hotelu best western premier. Byłam tam na kilku weselach i za każdym razem było idealnie i bardzo smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się najbardziej spodobała sala w hotelu best western efekt express. To bardzo elegancki hotel, sala bankietowa to klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam Hotel Apis. Mieliśmy tam wesele siostry i bardzo ładnie wypadło. Plus fajne jedzenie, rodzina była zadowolona :) Teraz szukam sali dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×