Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motyl we włosach

jak zapanować nad bałaganem?

Polecane posty

z porzadkami zaszłam na pierwsze piętro -macie rację kazdy musi sprzatać po sobie -w kuchni już jest bałagan.Ja mam poprostu za dużo rzeczy ,troszkę się ich dzisiaj pozbyłam żeby do mnie nie wracały -odrazu do pieca -pozdrawiam lecę na chirurgów przy okazji będę parować skarpetki a jest ich naprawdę sporo,a najwięcej tych nieparzystych -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sposób- skuteczny, ale trudny w realizacji - codziennie poświęcić na to 1 h - niw więcej , ale nie mniej, po drugie gonić rodzinę i przyuczać do porządków - jeśli się do tego konsekwentnie stosuje mam porządek, no może nie wylizane , ale wzgledny , jak się 1,2 dni odpuści to potem odgruzowywać trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly molly pomodori
dobry patent dla niepracujacych kobiet: codziennie rano poswiecic 30 minut na sprzatanie, szybko odkurzyc, sprzatnac kibelek, zetrzec kurze :) sama tak robie i zawsze jest czysto sposob nie dziala, gdy sie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prasuje nawet pieniadze
Niecierpie wygniecionych! skladam rowno do portfela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi życia na takie coś
"ja mam sposób- skuteczny, ale trudny w realizacji - codziennie poświęcić na to 1 h - niw więcej , ale nie mniej" godzina dziennie???? godzina tygodniowo może? niewyobrazam sobie by godzinę dziennie poświęcać na sprzątanie!!!! Gdybym nie pracowała to może tak. Ale po 8 godzinach pracy i godzinie spędzonej na dotarcie tam, pozostaje mi na prawdę niewiele czasu dla siebie i odpoczynek. ugotować też trzeba. raz w tygodniu generalne sprzątanie a na bierząco utrzymywanie porządku zdziała cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patitka
1. Co pół roku selekcja- bezlitosna i drobiazgowa!- ubrań i przedmiotów w domu, jeśli nie nosiłaś lub nie używałaś czegoś w ciągu ostatniego roku- WYRZUĆ 2.Każda rzecz ma mieć swoje miejsce i każdą rzecz po użyciu odkładamy na swoje miejsce ( przyznaję że ten punkt muszę jeszcze opanować do końca:)) 3.Małe radio w kuchni może umilić czas w niej spędzany 4. Spróbuj oswoić segregatory, koszyki, pudełka 5. Na poprawę humoru obejrzyj czasem jakiś program typu: "Inni mają gorszy syf niż ja i muszą im sprzątać inni" :):) 6.Jeżeli chodzi o nieszczęsne prasowanie... kup prześcieradła na gumce, zrezygnuj z lnu, ustal wysokość "kupki" do prasowania- gdy osiągnie tenże pułap- prasuj bez wymówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarbi
Do a ja muszę prasowac ... Kobieto!co ty zrobisz ,kiedy będziesz miala dzieci...zarzniesz sie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×