Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość roxa252

Czy Warto wykonać USG 4D

Polecane posty

Gość przedstawiciel środ gin
Dzień dobry paniom, porozmawiam z mężem on jest dobrze obeznany w tych wszystkich konferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel środ gin
Będę się odzywać tutaj na forum. Postaram się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona z Poznania
Będę wdzięczna za każdą informację. Czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Jankowska
Mnie interesuję, czy tylko możliwe są te badania dla przyszłych mam z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrzyna Dymok
Podpinam się pod pytanie mojej poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kasi
Bardzo ciekawy artykuł, dziękujemy za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel środ gin
Szanowne mamy, niestety zaczyna się czas urlopów i przez najbliższe 2 mc. konferencji nie będzie. Ale od września znowu wszystko ruszy. Pozdrawiam i udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie może coś na temat bezpłatnych badań usg 4d w waszych miastach. Wiem ze beda teraz w Olsztynie i Ełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazmama
Marcysia29 czy możesz napisać coś więcej? Gdzie szukać informacji na temat tych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaełk
Byłabym również zainteresowana tego typu badaniami w okolicach Ełku. Proszę o więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaGlin
Tylko w Ełku i Olsztynie? Czy w innych miastach też są takie możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaGlin
Interesują Mnie rejony Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizelajko
Wcześniej w wątku ktoś informował o bezpłatnych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Kozik
Własnie podpinam się do wątku. Chętnie dowiem się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teklaaa
Z okazji 30-lecia marki AVENT, Philips w listopadzie zapraszał na bezpłatne badania. Fajna akcja swoją drogą. A jeśli chodzi o to, czy warto wykonać USG 4D, to moim zdaniem, naprawdę warto. Mozna wtedy zobaczyć dzidziusia z kazdej strony. To niesamowite przezycie. Tyle wzruszeń i radości. Polecam wszystkim rodzicom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie warto. w pierwszej ciąży robiłam ale w drugiej już nie. mam wrażenie że teraz bardziej wyczekuję dziecka-to na plus. a na usg 4d dziecko nie wygląda ładnie, ani nie jest do siebie podobne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, warto! Mam taka cudowna pamiątkę po ciazy:))) z nagraniem DVD jak synek się slodko rusza:) w Medyceuszu w lodzi robilam pozdrawiam mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze warto!! zobaczysz swoje dziecko przed anrodzeniem, jak wyglada jakie jest! to jest niesamowite przezycie, sama ogladam plyte w kolko, a robilam badanie juz ajkis czas temu w www.s-medi.pl idzcie na badanie 4d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie warto, jak najbardziej – jest to bowiem niezwykłe uczucie kiedy się tak widzi swoje maleństwo) Jestem z Konina i trafiłam na bardzo dobrego lekarza, który posiada specjalistyczny sprzęt do usg 4d – dra Kubiaka. Cieszy mnie to, że w wielu miejscach, nawet w nienajwiększych miejscowościach posiadają najlepszej klasy sprzęt (choć u nas w mieście słyszałam, że doktor ma najnowocześniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się zastanawiałam czy warto i nie żałuję że się zdecydowałam. Maluszek wyglądał bardzo słodko i teraz mam 34 zdjęcia z roNymi minkami. Ja robiłam w połowie 28 tc i naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Bednarz
Czy warto ? Moim zdaniem na pewno warto, mnie zżera ciekawość i chciałabym zobaczyć jak wygląda moje dziecko. Zastanawiam się nad gabinetem dr Rozmus Warcholińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

No i w Niemczech już wprowadzają zakaz robienia 3d i 4d. Są już badania o ich szkodliwości. Zawsze jestem zdania, że technika niesie często ze sobą negatywne skutki, więc trzeba do takich nieprzebadanych nowinem podchodzić nie egoistycznie lecz mądrze myślą o zdrowiu dziecka a nie filmiku dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Robiliśmy 4D w Multimedzie. Efekt robi kolosalne wrażenie, mega fajnie to wygląda, jakby się widziało maluszka na długo przed urodzeniem. Piękna sprawa 😉 Co do samego miejsca - udało się załatwić wizytę w ciągu kilku dni, ale akurat nie była jakoś pilna. Samo miejsce oceniamy bardzo pozytywnie - zero opóźnienia, wyposażenie moim zdaniem full wypas. Robi różnicę - kilka osób było tam później z mojego polecenia. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×