Gość fvdfdf Napisano Czerwiec 9, 2009 ciesze sie, ze zyje! i co jedzisz normalnie, rozwanie a tu jakis idiota w ciebie wypiedoli, ach to zycie1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach