Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bombonek

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Bombonek

Założyłam temat jeszcze raz, bo jak widać miałam mało interesujący tytuł i nikt się nie zainteresował, a ja po prostu potrzebuję pomocy... Biorę pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych w moim życiu. Dla ścisłości dodam, że są to "Logest". Sprawa wygląda tak: 29 czerwca (w pierwszy dzień okresu) wzięłam pierwszą tabletkę. Mój okres trwa już 12 dni. Zostało 9 tabletek. Nie wiem kiedy skończy mi się ten okres, ale załóżmy, że jutro. I co, będę miała 8 dni spokoju a potem dostane znowu okres? >.< Czy po skończeniu opakowania, na bank dostanę ten okres? Czy może 29 lipca? Czy mogę go nie dostać a i tak mam zrobić sobie 7 dni przerwy mimo, że okresu nie ma, a potem zacząć kolejne opakowanie po 7 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjj
zażywasz pierwsze opakowanie tabsów i ten okres to normalka - plamić możesz całe pierwsze opakowanie, łącznie z 7dniową przerwą po tym opakowaniu i normlanie po tej przerwie zacznij drugie opakowanie i wtedy powinno być już ok choć plamienia zdarzyć się moga przez pierwsze 3 opakowania - także to wszystko jest absolutnie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×