Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jania wzór do naśladowania

Jaki macie przedpokój? Co jest modne a co badziewne?

Polecane posty

Mój przedpokój jest dosyć duży :O Podłoga to brązowe panele, ściany tez panele tylko jakby jaśniejsze :) W kącie stoi jedna szafa, choć nieco stara i mam zamiar ją wyrzucić :O Dwa wieszaki, bo mam dużo płaszczy i szafka na buty :o Na ścianie dwa obrazy, krzyż oczywiście :) Ale ostatnio moja kuzynka zaczęła narzekać, że nie ma u mnie dywaniku, bo u niej niby jest, tyle że u niej jest jakas stara wykładzina na podłodze, a nie drogie panele jak u mnie :O :O :O Tak to przedstawia, że niby dywanik musi być, bo ja nie ma, to dno :o :o :o :o I teraz zastanawiam się, czy powinien ten dywanik być czy nie :O A jakie wy macie przedpokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele są badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania mam pytanie
? Ty tu sie kreujesz na taka osobę czy mozesz z czystym sercem powiedzieć że jesteś autentyczna tzn. taka jak w życiu prywatnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele są badziewne
a czy ktokolwiek tu jest autentyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to nie problem, mogłabym kupic choćby jutro, tylko nie wiem czy potrzebny jest ten dywanik :O :O Przecież on będzie ciągle mokry, a tak panele w mig i schną :O A i drogie są, nie będzie widać :O :O Co robić, co robić? :O Nie mogę tego znieść, że kuzynka mnie zawstydza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania ja cie kocham
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa zła
panele na ścianach? boże jaka wiocha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was kocham wszystkich, tyle że nie wiem, czy kupić ten dywan czy nie, humor straciłam z tej rozterki :O :O Z drugiej strony jak mi chomik nasika na ten dywanik, będzie się on nadawal tylko do wyrzucenia, a panele łatwo przecież mopem umyję :O Co robić, co robić, Boże :O :O :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy to ty
mieszkasz czy kuzynka,jeśli ona ma dywanik to niech sobie ma,miej swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janiu pociesze cię też nie mam w przedpokoju dywanika na moich panelach nie mam i już lubię moje panele i jestem z nich dumna na szczęście nie mam kuzynek a cała reszta rodziny boi się mi zwrócić uwagę na ten cholerny brak dywanika nie poddawaj się! jesteśmy z tobą ❤️ a dywanikom mówimy \"nie\" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy to ty
precz z dywanikami tylko problemy z sprzątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroczosnek mikroczosnek
Oj Janiu! Wstydziłabyś się swojego lenistwa. Zrezygnowałaś z dywanika, bo by trzeba było więcej pracy włożyć w zachowanie czystości przedpokoju :O. Panele łatwiej wytrzeć... Co za lenistwo. Idź się wyspowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroczosnek mikroczosnek
Lenistwo to jeden z grzechów głównych - jakbyś zapomniała :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janiu nie słuchaj ich widać że nigdy nie miały chomika- nie wiedza jak takie mikro stworzenie potrafi nasikać zawierz swojej intuicji 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olof
a może by tak skórę z tego chomika wyprawić i połozyc w przedpokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie nie moge :O tu takie dylematy a mnie zabraklo? ja bym ten dywanik kupila :) zawsze przed przyjsciem kuzynki rozscielila :) czego sie nie robi dla rodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cholery z dywanikiem
niech ci kupi na kolejne urodziny to bedziesz rozkladac na jej przyjscie, kryzys jest.. szkoda wydatkow.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamaja
Ona nie ma chomika i nie wie co znaczy mokry dywanik...:) Odpuść sobie a kuzynce powiedz: wolnoć Tomku w swoim domku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janiu czy chodzisz na
czerwcowe nabożeństwo i czy masz gdzie siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Jania-a ja nie mam krzyza w przedpokoju na scianie i żyję .Nie wstyd ci wieszać go w korytarzu?Panele na ścianie i na podłodze ale wiocha.Może pooglądaj czasem czasopisma wnętrzarskie .ciekawe jaki problem teraz wymyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za paranoja
Ludzie!! Przecież to jest tylko głupi dywan -jak go kupi bedzie ladnie wygladal i bedzie wymagal sprzatania, nie kupi tez bedzie dobrze i nie zasloni paneli. Uważam za bardzo wielka glupote kupownie dywanu dla kuzynki bo przeciez to jest jej dom!!!! A tak apropos to panele na scianach to tandeta. Dlaczego mialaby niby nie wieszac krzyza w przedpokoju?! Nie należy wstydzić się swojej wiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam panele debowe
Na podlodze..duze lustro..krzeslo komodke wieszak na scianie . sciany -tynk strukt.kolor natural stone. I okno z witrazem w tonacji czerwono zoltej. NIE MAM DYWANIKOW tylko mala wycieraczke przy wejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to jest mój dom, poza tym wiem, że kuzynka mi zazdrości bogatego wystroju wnętrza :O Zazdrości mi nawet internetu, bo nie ma, ciagle chciałaby coś u mnie popisać, muszę wprowadzać wszędzie hasła :O :o :O Mam się ja z tą kuzynką :o :O :O :o :O Przychodzi do mnie niespodziewanie, bo przecież jej i tak nie zapraszam, tak że nie mogę wykonać żadnych specjalnych przygotowań jak np. rozłożenie dywanika itp :O :o A teraz mam nową zgryzotę :o Mówicie, że panele na ścianie to wiocha? :O :O Wobec tego muszę je pozrywać :O :O Co za grom :O Widzę, że nie wygrzebię się z tych remontów :O :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×