Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie się mierzyć

moje ćwiczenia

Polecane posty

Gość gdzie się mierzyć

od ok 2 tygodni jestem na diecie nie jakiejś drastycznej po porostu jem mniej nie po 18 prawie nie jem słodyczy i ćwiczę ok 30 min dziennie. Mam 173 cm wzrostu i warzę 56 kg mam figurę gruszki. Górna część ciała jest ok ale mam problem z dołem tzn spora pupa w odniesieniu do reszty i konkretne uda. Powiedzcie mi jak wyrównać moje proporcje tzn jak sporo zmniejszyć dół. Dodam że dieta mi nie pomaga w ogóle nie ubywa mina wadze. jem czy nie jem warzę tyle samo. Czy bez diety tylko ćwicząc jestem w stanie to osiągnąć??? jeśli tak to po jakim czasie spodziewać się efektów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
wiem że to nie dużo bardziej niż na utracie wagi zależy mi na utracie centymetrów w pupie i udach tylko myślałam że jeśli będę nb a diecie to waga troszkę spadnie i cm ubędą mi szybciej a tu nic z tego. Waga stoi w miejscu:( pytanie czy uda mi się wyszczuplić uda i pośladki i ujędrnić je samymi ćwiczeniami bez diety jeśli tak to kiedy spodziewać się efektów??? A może 30 min ćwiczeń dziennie to za mało??? Ćwiczę Tami Lee na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
zabiegi hmmm......... troszkę to pewnie kosztuje i raczej nie mogę sobie na to pozwolić. Ale moje pytanie brzmi.... czy uda mi się zmniejszyć obwody w tych moich nieszczęsnych partiach ciała samymi ćwiczeniami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
nie oczekuję zmiany typu figury tylko chciałabym wyszczuplić wysmuklić i ujędrnić dolne partie ciała. Jak to zrobić i po jakim czasie podziewać się efektów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
no to jak pomoże ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figury gruszki raczej nie zmienisz, możnaby pobawić się w ćwiczenia rozciągające na nóżki. W Shape kiedyś była fajna płytka z ćwiczeniami na nogi takimi jakby baletowymi. Ćwiczę to od czasu do czasu i to ładnie rzeźbi nogi, wysmukla, również biodra i tyłek się ujędrnia (jak się stoi parę min na jednej nodze i jednocześnie wymachooje drugą, to nie ma siły, działa). A wagę masz super dla takiego wzrostu, ja waże podobnie a jestem niższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że da się wyszczuplić dolne patrie u gruszki, ale razem z górnymi które stracą raczej więcej, niż te dolne.. nie ma siły, tłuszcz spala się równomiernie z całej sylwetki.. Laura, jak tak Cię czytam, to normalnie mam wyrzuty sumienia, że prawie nic nie robię, mało ćwiczę itd hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minutes buns i legs - przy regularnym ćwiczeniu (wystarczy raz dziennie) widać efekty, centymetry lecą w dół :) U mnie znaczną różnicę widać było już po dwóch tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beneka
spokojnie troche chceci i bedzie dobrze, typu figury nie zmienisz ale ; da się wyszczuplić uda i poprawić pupę ćwiczeniami! mówie to z pełna odpowiedzialnością, nie musisz tracić na wadze mięśnie ważą więcej, ćwicz pij dużo wody i powinno być dobrze, niewielkie ograniczenie kaloryczne o którym pisałas powinno wystarczyć przy ćwiczeniach, wiele tutaj było pisane o pupie i udach polecam skrobnąć w wyszukiwarce, nie chce powielać tego samego ale może cudów nie dzialasz lecz zapewniam ze wyrzeźbione nogi wyglądają znacznie lepiej, dasz sobie radę ćwicz i uwierz że się da bo innaczej się zniechęcisz bardzo szybko, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
dziękuję Wam za odpowiedzi. kOchane powiedzcie mi jeszcze czy skoro tracić będę i tak z całego ciałka może powinnam ćwiczyć Tamilee na pośladki co?? No właśnie o to chodzi że mimo nie złej wagi moja pupa i uda nie są zbyt jędrne i chciałabym to poprawić. Zastanawiam się nad Leg Magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idididi
mysle ze jazda na rowerze pomoze ci ujedrinc pupe i nogi, pozatym pocwicz cos na rece, bo jesli troche rozbudujesz miesnie na ramionach to zyskasz figure klepsydry, bo wtedy wszystko ladnie sie zrównowazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leg Magic to strata kasy, możesz położyć się na macie, poćwiczyć odpowiednie układy i efekt bedzie taki sam. Tamilee możesz sobie ćwiczyć, jak najbardziej, przynajmniej nie będziesz miała zwiotczałego i obwisłego tyłka, tylko dupcię którą można orzechy zgniatać:-D Samanta - tak już jest ten świat urządzony, że raz ja cwiczę, raz ty:-D pewnie niedługo się wymienimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beneka
nie moge sie powstrzymac odnośnie straty kasy: osobiście nie inwestowalam w tego typu sprzety, jedynie w shape bo tam dosc sympatyczne cwiczenia sie pojawiały, jestem osobą która szybko nudzi sie powtarzaniem układow i wydawało mi sie ze mino upory -ze średnio co 2 dni zmieniam kolejnosc, liczbe powtórzeń czy wprowadzam cos nowego na dana partie mieśni - efektu nie bedzie a tu... niespodzianka, ja sie nie nudzilam a efekty byly niezłe, taka dygresja moja nie wiem jak to u innych ale u mnie dziala "róznorodność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randomka
dobrze motywujecie dziewczyny, jakos sama sie nie daje rady za siebie wziaść i też sie nudze szybko ale skoro Beneka znalazła sposób na nude to czemu nie? Gdzie sie mierzyć przyłączam sie do ziebie w zmaganiach z tym samym problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
ooooo........ miło słyszeć że nie tylko ja mam taki problem;) właśnie zjadłam na kolację kalafiora trochę późno ale dziś mamy sobie z mężem zrobić maratonik filmowy i potem strasznie mnie ssie w żołądku a On mi się pod noskiem zajada chrupeczkami i paluszkami.Oj jakie ma szczęście że je a nie tyje:) chyba mało jest takich osób. No to randomka bierzemy się za sienie co??:) ja mam dzisiaj w planach Tamilee całe ciałko 30 min + Tamilee na pośladeczki 15 min. Naprawdę mam nadzieję że uda mi się coś zdziałać tymi ćwiczeniami. Aaaaaaaa.... i jeszcze jedno od teraz będę sie co jakiś czas mierzyć czy ubyło mi coś w obwodach a nie będę aż tak dużej wagi przywiązywała do kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się mierzyć
dziękuję kobietki za wszystkie wypowiedzi;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×