Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia101

dr.ryszard jankowski kraków,femina

Polecane posty

Gość qwertyMama
Konkurencja konkurencja :P Doktor Jankowski prowadził moją ciążę i u mnie też opinia 10/10. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza89
W sprawie nietrzymania moczu. Ja miałam zakladaną taśmę na cewkę moczową. Doktor Jankowski robi dużo tych zabiegów więc widać, ze ma wprawę. Spokojnie mogę Ci go polecić. Zupełnie inny komfort życia teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo w porzadku jest ten lekarz. Ja tez mam pozytywne doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwal mi polipa na jajniku. Calosc ok, bez zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quatris
Miły i fachowy lekarz. Chodzę do niego od zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka90210
Przeszłam u niego kilka zabiegów w związku z nietrzymaniem moczu. Dzisiaj żyje mi się zupełnie inaczej bo były bardzo skuteczne i dziś nie mam już tego problemu :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam już dwójkę dzieci w Feminie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quadia
Doktor Jankowski usuwal mi rok temu polipa na macicy. Wszystko bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwal mi polipa na macicy dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku trafiłam do doktora Jankowskiego ze zwykłą infekcją intymną, potem usuwał mi torbiele a teraz prowadzi moją ciążę. Polecam bo ma bardzo dużą wiedzę i przy tym jest naprawde sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcykk
Mój ulubiony ginekolog! Chodzę często bo mam skłonność do infekcji ale też prowadził moją ciążę. Polecam na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka199406
Radzę uważać na tego lekarza. Prowadziłam ciążę u dr Jankowskiego. Zakładał mi też szew, ponieważ szyjka zaczęła się otwierać. Przed zabiegiem żadnych badań chociażby na krzepliwość krwi. Ksiazeczka ciazy wypełniana...byle jak. Trzeba się było prosić o uzupełnianie, bo w razie ewentualnych powikłań inny lekarz nie wiedziałby co się dzieje, a i tak była uzupełniona nie dokładnie. Miałam rodzić przez CC u doktora. Panicznie bałam się porodu naturalnego. Zostawiłam sporo pieniędzy u doktora, który w najważniejszym momencie zostawił mnie na lodzie. Tydzień wcześniej, był to czwartek miałam wizytę, powiedział że napór na szyjkę jest, ale szew trzyma i trzymamy się ustalonego terminu (30.07) Zadzwoniłam do niego w poniedziałek, że mam skurcze dość mocne że nic nie pomaga. Kazał przyjechać. Powiedział, że to będzie wczesniaczek, że on nie przyjmie porodu bo nie mają patologii noworodka ( mógł mnie o tym poinformować wczesniej wtedy szukałabym chociaz położnej i lekarza w innym szpitalu na taką ewentualność). Mówiłam mu że umawiał się ze mną na 30.07 na cc. Stwierdził, że to niemożliwe, że tak późno i na pewno się tak ze mną nie umawial (serio?)Wypisał skierowanie na Kopernika. Kazał powołać się na niego i dr Pytynskiego, który zakładał mi szew. Ponoć jest tam szefem. Powołałam się w efekcie dowiedziałam się że mnie nie przyjmą, bo nie mają miejsc. Kolejne badanie ginekologiczne tam. I dzwonienie po szpitalach gdzie mnie przyjmą. Na Kopernika ujście bylo jeszcze zamknięte. W końcu przyjęli mnie na Narutowicza o 3 nad ranem u Jankowskiego byłam po 24... Urodziłam naturalnie synka, bo miałam już 1 cm rozwarcia przy szwie. Nie udało się zatrzymac akcji. Poród przebiegal dość sprawnie choć boleśnie jednak nie mam złych wspomnień pomimo że przyszłam z ulicy miałam porod rodzinny i świetna położną. A co najważniejsze mój synek miał fachową pomoc zaraz po przyjściu na świat. Pan Jankowski chciał to wstrzymać na Kopernika do 9.07 i wtedy zrobić cesarkę. Pomijam fakt że moj synek i tak byłby wcześniakiem dla których oni nie mają odpowiedniego sprzętu. Nie wiadomo w jakim byłby teraz stanie, za to Panu Jankowskiemu zasiliłoby się konto o kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, jestem Ania, tak ja chodziłam do dr Jankowskiego i takze rodzilam w femieni, jestem bardzo zadowolona z jego fachowej opieki, takze szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 ja polecam serdecznie poród i prowadzenie ciąży u niego! Z tego co wiem w klinice zajmują się też nietrzymaniem moczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmagda

 Byłam u doktora  gdy przeprowadziliśmy się z mężem do Krakowa jakieś 4 lata temu, na wizycie skierował mnie na mammografiię do sali obok  dobrze że przed wykonaniem badania zapytałam panią która miała wykonać badanie ile to będzie kosztować  wtedy to było ponad 200 zł o czym mnie uprzedził mnie lekarz kierując na badanie,  wróciłam do niego do gabinetu i powiedziałam że badania nie zrobiłam ponieważ nie jestem przygotowana finansowo,  zapłaciłam wtedy u niego za wizytę ponad 300 zł a zapłaciłabym ponad 500 zł gdybym w porę nie oprzytomniała przed Mammografią,  chciałabym zaznaczyć że miałam wtedy 25 lat nie rodziłam jeszcze  i nie wyczuwałam w piersi żadnych guzków  dr wysłał mnie na  to badanie profilaktycznie,  gdy poszłam do innego lekarza i zapytałam czy mam pójść na badanie piersi  to powiedział mi że profilaktycznie po 35 roku można zrobić wcześniej ale nie ma sensu zwłaszcza jak nie wyczuwa się żadnych guzków,  oprócz tego dr Jankowski  na wizycie przedstawiał mi katalogii  szpitala który będzie otwarty chodziło o Femine,  był strasznie zarozumiały i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia,  jak dla mnie zwykły oszust i naciągacz,  miałam wrażenie że brakuje mu na klinikę stąd te ceny i pomysły żeby wymyślać różne badania i tylko kasować...  powiedziałam sobie wtedy że nigdy w życiu nie urodzę w Feminie,  więcej do niego nie wróciłam i na pewno nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa

a ja mam bardzo dobre wspomnienia i skojarzenia z kliniką i drem Jankowskim. Moim zdaniem jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem. Dba o swoje pacjentki,  jak do niego chodziłam to czułam, że mu zależy na mnie, na moim zdrowiu i dziecku. Wiecie to taki lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nila

tez sobie chwalę, miły, dobry lekarz. Ma bardzo dużo doświadczenia, zna się na swojej pracy. jak się zastanawiasz, czy ten lekarz będzie dla ciebie dobry, to ja ci śmiało mogę powiedzieć, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telly_w

trafiłam tak jakiś czas temu, szukałam kogoś do prowadzenia ciąży i muszę przyznać, że to był strzał w 10. To jest świetne miejsce, dbają o mnie, mogę liczyć na fachową pomoc i opiekę. Miejsce i lekarz zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Hej. Bylam u Pana doktora Ryszarda Jankowskiego w grudniu 2018. Pan doktor upieral sie ze powinnam sobie zrobic zabieg plastyki przedniej poniewaz wedlug niego moje narzady rozrodcze sie obnizyly i beda powodowac nietrzymanie moczu. Nie ukrywam ze sie wystraszylam ale poniewaz nie mailam czasu na zabieg ( mieszkam na stale w Londynie ) stad to odlozylam. W miedzy czasie poszlam do ginekologa w Londynie ktory stwierdzil ze nie mam nic obnizone i zaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pomyslalam sobie ze moze lekarze w Anglii sa beznadziejni i prosze, chwala ci Panie ze doktor Jankowski zauwazyl problem. Poszlam potem do polskiego ginekologa przy okazji kolejnej wizyty w Krakowie ktory potwierdzil to samo ze zaden zabieg mi nie jest potrzebny. Zeby bylo ciekawie to bylam u jeszcze jednego specjalisty w Londynie na sam koniec ktory poraz kolejny potwierdzil ze zabieg nie jest potrzebny. Wyszlo mi na to ze to jest oszust prosze Pan ktory bazuje na tym ze pacjentki mu ufaja ( a potrafi przy tym bajerowac niesamowicie) i on wzbudza to zaufanie i tym ze straszy chorobami. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merry

mnie się wydaje, że może trochę za mocne słowa, że to oszust. Już odchodząc od tej sytuacji nie zdarzyło Ci się nigdy, że jeden lekarz mówi jedno inny nie koniecznie potwierdzi? Często jest tak,  jeśli nie poddałaś się temu zabiegowi, twoja sprawa, ale mnie akurat na dobre wyszło, że zaufałam drowi Jankowskiemu nie innemu, który nic poważnego nie widział w moich wynikach. Moim zdaniem to jest dobry lekarz, któremu mogę zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longtail

zaskoczyłaś mnie tymi słowami, ja go cenię i mam o nim dobre zdanie, chociaż szanuję, że Ty możesz mieć inne. Na mnie dr zrobił dobre wrażenie, głownie spokojem i doświadczeniem. Owszem zaleca badania albo zabieg, ale jakoś nie poczułam żeby się upierał do jego wykonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emsa

Doktor Jankowski to świetny specjalista, zależy mu na zdrowiu i samopoczuciu pacjentek, a to moim zdaniem najważniejsze! Po pierwszym porodzie w Feminie mam do niego 100% zaufania, dziwi mnie ta krytyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi

Ja także złego słowa o Jankowskim nie powiem. Prowadził dwie moje ciąże i zawsze był pełen profesjonalizm. Na nic nie naciągał, wszystko cierpliwie tłumaczył, nawet gdy pytałam kilkanaście razy wciąż o to samo. Klinika także na bardzo wysokim poziomie, warunki godne każdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

nie ma ludzi idealnych, ale jeśli o mnie chodzi dr Jankowski jest bardzo dobrym specjalistą, lekarzem z powołania. Bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy. Mam do niego pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Fakt idealnych nie ma, ale na pewno są tacy, którzy dobrze się znają na tym co robią. A dr Janowski z pewnością do takich należy. Ja jestem jego pacjentką i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×