Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Najmilej wspominam to,ze nie bylo takiego jadu,jak teraz,takiej zawisci i frustracji.Ludzie mieli mniej-wiecej po tyle samo,podobne problemy i bylo ok.Nie bylo tez takiego wyscigu szczurow - kto jaki kierunek skonczyl,jakie studia,jaka praca,jaka kariera.Ludzie mieli inny system wartosci.Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Ja też w to grałam z chłopakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na podworku chlopcy gra
li w noza.a potem dziewczynki tez zaczely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak dziewczyny na podworku graly w gume i jak pod koniec lat 80tych pojawily sie komiksy z Thorgalem :). Wszystkie sie w nim kocha,ysmy :). I jeszcze chodzilysmy z kolezankami na podworko z chomikami i wypuszczalysmy je na trawe, na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam komiksy z Thorgalem
ale ani jednego nie mialam.miala moja ciocia,ktora miala mlodsza corke, a ja mialam inne z serii relax czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasple, kapiszony, saletra, pistolety z klamerki i gumki do majtek na groch :-) generalnie obserwujac obecne dzieciaki to zdecydowanie mniej bawia sie na dworzu niz kiedys, a jesli juz tam leza to z komorkami, glupimi zblazowanymi minami i fajkami w ustach niestety, dostepnosc i mnogosc towarow w sklepach/tv/internecie skutecznie zabija wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A takie długopisy co miały 4 wkłady zielony, czarny, niebieski i czerwony pamiętacie ? Tak się pstrykało i zmieniało kolor a to byla technika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie długopisy co miały 4 wkłady zielony, czarny, niebieski i czerwony pamiętacie ? to byl szyk, moze nie taki jak zegarek z kalkulatorem ale zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
patrzcie tylko co ja znalazlam no super już wlkeiłam linka mojemu mężowi ale się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardo sie cieszeze udalo mi s
ie znalezc cos co przypomina nam wszystkim te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wbrew pozorom - obserwuje swoje dzieci i z całą stanowczością stwierdzam, że dziecięca fantazja spokojnie daje sobie radę z zalewem gotowców na rynku dzieci wciąż wolą tworzyć własne pieniądze niż używać tych gotowych robić własne bronie, maski i inne twory kupiłam synowi taki mini namiot do zabawy namiot leży a moja kapa i poduszki wciąż są w obiegu bo prawdziwą fortecę trzeba wybudować a nie mieć gotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dlugopisy z kolorowymi wkla
dami to pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
ike to prawda mój syn wiecznie buduje namiot i siedzi tam z kolegami do pokoju wejsc sie nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nam się może dziś wydaje ale ja pamiętam jak ja byłam dzieckiem a moja mama opowiadała mi o swoim dzieciństwie czego nie było, co się robiło i twierdziła, że "dzisiejsze" dzieci mają gorzej chociaż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperio generalizujesz kiedyś też były TAKIE dzieci i te normalne może ja pewne rzeczy zauważam bo mam jedno dziecko w wieku szkolno- podstawówkowym ale wcale nie jest tak źle wciąż są podchody, trzepaki, dwa ognie i zabawy w obozy, rycerzy i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był przebój!!:D i te wieczory z kaszpirowskim !!:D pamiętam , że na tych seansach myślałam tylko o tym, żeby podziałało to na rozmiar moich cycków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
A najlepsze to,że jak miałam 10 lat około to myślalam, że ludzie po 30 tce to stare wapniaki a teraz niech mi ktoś powie, że stara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latifa 1972
Hahahahahaha i co podziałało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pamiętam , że na tych seansach myślałam tylko o tym, żeby podziałało to na rozmiar moich cycków" - Hahahahaha, i co, podziałało?:) "A najlepsze to,że jak miałam 10 lat około to myślalam, że ludzie po 30 tce to stare wapniaki a teraz niech mi ktoś powie, że stara jestem" - ja tak myślałem dużo dłużej:) I że w tym wieku to się pewnie seksu już nie uprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wbrew pozorom - obserwuje swoje dzieci i z całą stanowczością stwierdzam, że dziecięca fantazja spokojnie daje sobie radę z zalewem gotowców na rynku nie mowilem, ze mam na mysli kresy wschodnie, tam sie przeciez nic nie zmienilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś jeszcze chce zapytać czy podziałało???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×