Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adzatkaaa

niania-legnica

Polecane posty

Gość adzatkaaa

Szukam pracy jako niania od września lub października w Legnicy. Jestem opiekuńcza, opanowana, kreatywna, a dzieci darzą mnie sympatią. Moja mama pracuje w przedszkolu i ja podobnie jak ona uwielbiam pracę z dziećmi. Mam wiele pomysłów na zabawy (zarówno dla malutkich dzieci, jak i starszych). Opiekowałam się córeczką brata. Mimo tego, że mam 19 lat jestem bardzo odpowiedzialna. tel:724110410, e-mail:adzatkaaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
a ile masz lat i wsnumie ja moge ci kase zaproponowac al eniezasprzatanie jak potrzebuiesz i il epotrzebuiesz????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana mama
gdybyś była odpowiedzialna to tel nie podałabyś...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego to ma swiadczyc o nieodpowiedzialnosci?? mysli pani, ze ktos kto nie szuka niani przeglada takie fora? raczej nie, a rodzice dzieci, ktorzy znalezli to ogloszenie przeciez nie skorzystaja z mojego numeru w niemoralnych celach, bo niby po co? Gdybym podala tu swoj adres, imie i nazwisko to moglaby mi pani zarzucic nieodpowiedzialnosc, ale nie w takim przypadku. Czy kazdy kto zamieszcza swoje ogloszenie w internecie czy gazecie, chcac cos sprzedac badz znalezc prace jest niedopowiedzialny?? Tu chodzi przeciez o latwy kontakt, a nie rozmowy towarzyskie. Pani odpowiedz byla bez sensu, radze przemyslec na drugi raz swoje wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×