Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambiguouts

trudne odchudzanie ... kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam wszystkich ;) od dzis zaczynam moją długą drogę - długą bo dużo jest do zgubienia... mam juz dosc patrzenia w lustro na rozlewajace sie boczki, odstajacy brzuch, dość proszenia o wiekszy rozmiar, dosc glupich tekstów teściowej< ktora i tak grubsza , ale same wiecie jakie sa tesciowe - to juz inny temat>. Postanowiłam schudnąć. Kidyś nie bylam nie wiadomo jak figularna ale zawsze lepeij wyglądałam niż teraz... 2 lata temu urodzilam pierwsze dziecko w ciąży utyłam o jakieś 30 kg massakra... po porodzie zeszło 10 kg ale niesty 20 zostalo... nie udało mi się karmienie piersią niestety mały nie p[olubił mojego pokarmu i moj plan schodnięcia podczas karmienia poszedł w niepamięć. Dzis mam sporo kilko za duzo waze okolo 100 kg przy wzroscie 171cm. Jest mi z tym parawde ŹLE. Nie zdecydowalam sie jeszcze na żadną diete ponieważ wydają mi się one dziwne na dzień dzisiejszy przyjełam zasadę: koniec ze słodyczami, koniec ze sztucznym jedzeniem, zupkami z paczki, sola, ograniczenie cukru do 1 łyżeczki do kawy, koniec jadełka opływającego tłuszczem, bede pic duzo cxzystej mineralnej i niegazowanej wody, herbatkę ziolona, jesc tylkozdrowo i smacznie. kto ma ochte sie przylaczyc? zapraszam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu juz jest topic dziewczyn ktore waza kolo 100kg wiem ze go Pebi zalozyla i jest tam bardzo mila i sympatyczna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki
ale pewnie łatwo nie będzie masz szkraba 2 letniego, chyba dużo przy takim bieganiny.... powinnaś jaknajwięcej się z nim bawić, spacerować, to pomoże zrzucać kiloski w ogóle z własnego doświadczenia wiem że im mniej się siedzi w domu tym mniej się je, staraj się w miarę pogody jak najwięcej bywać na świeżym powietrzu, dobrze zrobi to i Tobie i dziecku a wiadomo że im dalej od lodówki tym lepiej a i jeszcze jedno: staraj się nie dojadać "po dziecku", to zgubne, tu kawał ciasteczka, tu pół kanapeczki itp...i się zbiera...wiem po sobie, co parawda nie mam dziecka po którym "dojadam" ale mąż często coś zostawia na talerzu, czy to na śniadanie, obiad czy kolację i tak by się nie zmarnowało jem po nim....w efekcie jem więcej niż powinnam, też pownniam raczej wyrzucać do kosza niż pakować do żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady:) z tym wychodzeniem z dzieckiem to u mnie roznie . Pracuje od 9 do 16 w biurze wiec z ruchem w tym czase ciężko.niestetydodatkowo cholender pale papierosy, ale tak sobie pomyslalam ze moze uda mi sie jednoczesnie rzucic palenie i schudnąć. znajomi mowia mi ze jak sie rzuca palenie to sie tyle a ja sobie wykombinowalam ze bede rzucac i chudnąc jednoczesnie... hmmm ciekawe jak to wyjdzie. juz wchodze na tamten topik. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey witaj miło:) dziękuję złośnica za polecenie mojeg topiku:) ja mam też ten problem co Ty:( pociazowe kilogramy:( ale już z nimi walczę:) zapraszam Cię do nas jeżeli chcesz:) pozdrawiam milutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33
Poczytaj o diecie Gillian.To chyba jedyn dieta gdzie najadasz sie na maxa(oczywiscie nie smieciami)i czujesz sie o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi czy po tej kopenhadzkiej nie było efektu jojo? rozumiem ze chodzi o tą 13-to dniowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety przytyłam jakieś 2-3kg, przez jakieś półtora miesiąca, ale to dlatego, że sobie pozwalałam, ale zaczęłam ja od nowa i przez 6dni zrzuciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge sie przyłaczyc|??? ostatniego czasu duzo przytyłam waze ok 73kg przy 176 wzrostu strasznie zle mi w swojej skorze mam duzy brzuch boczki i tłuste uda;// chciałabym do lipca ładnie wyglądać nie moge sie wazyc bo niemam wagi obecnie ale spodnie mam za ciasne i to kilka par wiec zauwaze po nich czy troche schudłam... bo co z tego ze schudne 2 czy 5 jesli na ciele nie bedzie efektów po ubytku tłuszczu .. nie chce drastycznej diety bo potem bedzie efekt jojo moje zasady; nie jesc po 18 rozkład kalorii; śniadanie- 300kcal 2śniadanie- 100kcal obiad-400kcal podwoeczorek-150kcal kolacja-( owoc) tak aby w sumie było ok 1000kcal plus ćwiczenia i duzo ruchu ujedrnianie skóry kremem garnier i A6W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopisałam, że przez te 6dni schudłam 5kg:) stokrotka, a który dzień robisz 6w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pomaga mi kontrolowanie sie w zapisywaniu tego co jem tak wiecx dzis; śniadanie- (pomidor 15kcal ,ogórek małosolny12kcal z 0,5kubeczka jogurtu naturalnego ok 50kcal)1sucharek40kcal, 3łyzeczki serka wiejskiego 70kcal, szklanka rumianku 0kcal=187kcal 2śniadanie - małe jabłko kilka truskawek - ok 50kcal obiad- niestety dzisiaj nie bede mogła zjesc cos lekkiego bo bedzie spagetti ale obiecuje ze mało zjem:) =ok 500kcal podwieczorek - 2 sucharki z twarożkiem - licze ok 150kcal kolacja - jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam a6w do tej soboty miałam wesele u kuzynki i niestety poszło w las ale od dzisiaij zaczynam nową serie:) bo a6w naprawde działa a ty jak schudłas tyle kg w tyle dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w google a6w to są ćwiczenie na brzuch bardzo skuteczne lepiej robic to niz zwykłe brzuszki spróbuj to poczujesz jak pracuja ci miesnie brzucha tylko rozciagaj sie dobrze po pierwszych dniach bedziesz miec zakwasy ale przejda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drukuje sobie instrukcje ;) postaram sie cwiczyc tak jak napisali ;) a na efekty poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam różne diety i ćwiczyłam:) Właśnie ja mam jutro szkole i kurcze nie wiem czy dam radę zrobić 3razy 6w bo mam zajęcia od 8 do 18 i w domu będę po 21:( ale zobaczę może jeszcze jakoś nadrobie:) mi polecił ja kolega, który wytrzymał na niej 10dni, jestem już lepsza od niego, jak fajnie pokonać faceta he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dobry początek to musze zaopatrzyć się w porządną wagę bo ta na ktorej sie waże jest tesciowej i w sumie to chyba ma juz tyle co ona:P... a tak serio to czas do roboty:) nie ma co zwlekac w koncu to o nasze zdrowie chodzi... a tak apropo zdrowa to moze powiecie mi czy macie jakis sprawdzony sposob na rzucenie palenia ... moze same rzucilyscie ? napiszcie cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja też pale:( ale niedużo i boję się zrzucić, żebym nie przytyla:( najpierw zrzuce kilogramy, a później pomyśle o paleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Bardzo polecam odchudzające zioła Tybetańskie- ja schudłam i wszystkim polecam na prawdę działanie rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rzuciłam palenie 6 tyg temu i w sumie przytyłam 1kg,staram się ograniczać jedzenie i byłam trochę na dukanie.Im więcej pracuję tym mniej jem.Czasami potrafiłam nie jeść cały dzień i tylko kolację jadłam.Czuję się zdecydowanie lepiej dziewczyny polecam teraz w modzie jest nie palenie.Mój mąż się przymierza do rzucenia zobaczymy.Paliłam 5 lat z przerwami (ciąża),paczkę miałam na 2-3 dni:)Więc takiemu palaczowi jak mi było łatwiej niż temu co pali np 15 lat,paczkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×