Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalony...

Wielokrotny orgazm, prawda czy fałsz

Polecane posty

Gość napalony...

mam pytanie do kobiet. Czy przeżyłyście kiedyś wielokrotny orgazm? jak do niego dążyć? sam chciałbym kobiecie taki zapewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony...
Sam chciałbym tez taki przeżyć, dlatego szukam pana, który ostro spenetruje mój dziewiczy odbyt. p.s. mikruski poniżej 20 cm nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
Pytanie z cyklu "jak przezyc 7 orgazmow w jedna noc" Pewnie, ze prawda, ale owszem zleci sie masa maloaltow i zaczna stekac i marudzic, a kobiety do tego doloza swoje 5gr, ze cos tam slyszaly heh...ooo moj narodzie... Zalezy ile masz lat? Jak jestes mlody i dopiero startujesz w swiat szeroko rozumianej erotyki to dam Ci jedna rade, znajdz sobie dobra nauczycielke, ktora nauczy Ciebei jak rozpalac kobiece zmysly, jak i gdzie ja dotykac i co najwazniejsze jak prawidlowo nauczyc sie sluchac kobiety w trakcie i nie tylko. Dobra starsza nauczycielka to wiecej niz zloto na cale Twoje zycie. Nalezy zaznaczyc jeszcze zgodnie z zapytaniem pytajacego jaki rodzaj orgazmu ma na mysli, bo jest ich wiele, poczawszy od lechtaczkowego, dotykowego......az po orgazm poprzez stosunek w pelnej penetracji. Orgazmow jest kilka, u kazdej kobiety wystepuje to inaczej, kazda inaczej odczuwa i kazda ma inne doznania. I niech mi ktos zaprzeczy to wysle kazdego zakompleksionego faceta na planete Venus aby sie doksztalcili u prawdziwych kobiet a marudzace kobiety takze wysle na planete Venus aby sie dobrze dowiedzialy u swoich starszych doswiadczonych kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
a to sorry, w sprawie odmiennej orientacji nie mam nic do powiedzenia, nie moje podworko, nie moja branza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
jasneee, dorwal sie kolejny dzieciak do kompa i podrabia nicki...pozdro palancie.... Brunet31 100% hetero wiec spadaj bambusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet31
hetero, ale jednak czasem lubiępoczuć wielkiego wałacha w dupie... ale jak to mówią filozofowie - życie jest pełne sprzecznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony...
no ja jestem 100% hetero:) chodzi mi o to jak doprowadzic kobiete do takiego orgazmu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony...
Bo do tej pory próbowałem tylko z moją mamą, ale jakoś nie za bardzo nam wychodziło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrabiany nicku
lubie być dobrze wyjebaany korniszonem z biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony...
co za dzieci:) hehe tylko idiota moze miec dobra zabawe w podszywaniu sie pod kogos i pisaniu tekstow w stylu 10 latka:) tylko pogratulowac debilizmu i glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami dziesieciolatkowie tutaj
j.w./ zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×