Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NightAngel

Faceci krzywdzą i bawią się kobietami

Polecane posty

Gość da się opanować faceta
Z facetami trzeba umieć postępować! Same robimy błędy, na wiele im pozwalamy, nie szanujemy się, a potem są tego efekty. Nauczcie się postępować z facetami, będzie wam łatwiej w życiu i związkach - tutaj znajdziecie inspirację http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak nie jest źłe u Ciebie, jak widzisz tylko chciwosc....jest wiele wiele wiecej tych mankamentów !!! zacznij szukac kochana w czym innym spelnienia i ukladac sobie zycie bez nich...jestem na to dowodem i wiele innych kobiet, ktore zrozumialy ze samiec to tylko kula u nogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
czerwień słońca_ ja tylko żartowałem :P podobnie ja mam z kobietami :D też do niczego mi nie sa potrzebne :P NightAngel jestes jeszcze młoda na wszytko przyjdzie czas , ważne aby wnioski z tej lekcji jaką życie przyniosło :) wyciagnąć , załamywać się nie ma co bo szkoda czasu :) a co do wpisu da się opanować faceta -- nigdy nikt nikogo nie opanuje jesli drugiej osobie na tej pierwszej nie będzie zależało :) nikt z nikogo nie zakpi bo jesli nie będziesz kogoś traktował poważnie to olejesz jego gierki a rady typu bądz nie dostępna , twarda nie ustępliwa itp. mogą zniech zniechęcic osobe ktorej naprawdę na nas zależy więc darujcie sobie te wszytkie mądre rady :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiiiiiiiiiiio
czerwień słońca_ ten chat też nie jest dla lesb ...:-0 , szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty szukaj nowego lekarza, bo cie oszukuje...a niezle masz narabane w tej malenkiej lepetynce....iii czego tu sie spodziewac po maluczkich :p NightAngel --- zycie bez samczykow malutkich jest ciekawsze :) :), gorąco polecam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jeszcze mloda i duzo przed Toba. Wyciagnij wnioski z tego co zrobil. On zachowal sie nie w porzadku, ale Ty zbyt szybko sie w to wkrecilas. Na drugi raz juz bedziesz wiedziala.. ;) Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo kazdy jest inny,niezaleznie od plci.I nie sluchaj sfrustrowanych bab ktore probuja Ci wcisnac swoje feministyczne teksty. Kieruj sie soba. Teraz na pewno Ci zle ale z czasem Ci przejdzie i poznasz kogos kto bedzie o wiele lepszy niz ten przez ktorego teraz cierpisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
czerwień słońca_ ja tak miałem napisać :P bo zarówno mężczyźni jak i kobiety są be :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nikogo. Ale na pewno nie frustratow ktorych tutaj nie brakuje. Jak ma 16 lat to jest jeszcze bardzo mlodziutka i cale zycie przed nia.A jak sie naslucha frustratow to tylko sobie skrzywi obraz rzeczywistosci.Nie mowie ze kazdy jest dobry bo jak widac nie.Ale wrzucanie kazdego do jednego wora z tekstem "bo wszyscy facei to swinie" jest "lekko" przesadzone.Gdyby miala 25 lat to bym nie reagowala.Ale 16 latka jest jeszcze na tyle mloda ze jest w stanie uwierzyc w takie pierdoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
FallenAngel__ w pełni popieram :) o ile do tych frustratow nie zostałem zaliczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostales :) Wkurza mnie to jak ktos osadza cala populacje na podstawie kilku osob,czasami nawet i jednej.. I wciska innym swoje madrosci, przy czym widac ze sam do konca w nie nie wierzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja slysze, a raczej widze...kruszynko zawsze mowie to w co wierze, bo zycie wtedy by nie mialo sensu... a mam podstawy tak oceniac, bo nie jednego sie na swej drodze spotkalo, bardzo roznego pokroju, a juz najpewniej takich wlasnie cwaniaczkow, co to sobei z kobiet zabaweczki porobili.... koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm jest dzieciątko
to i pewnie mężulek. takas madra jest to moze zainteresuj sie czy nie skacze na boczek, bo przeciez w ciazy nie mozna bylo sie bzykac, a juz po porodzie w ogole! sterta zwalow tluszczu no i ta rozklapiocha. okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja poniekąd rozumiem autorkę i choć mam już trochę lat nie rozumiem czemu ludzie tak krzywdzą innych i to bez względu na płeć. Kobiety potrafią być okrutne, okropne,do tego stopnia że aż zastanawiam się czasami jakiej jestem płci... Mężczyźni natomiast bywają niesamowicie egoistyczni... Niemniej jednak mogę wypowiedzieć się tylko jako skrzywdzona kobieta... Kocham kogoś, mimo swych lat, kocham pierwszy raz w życiu, myślę, że On wie co ja czuję, choć nigdy tego nie powiedziałam. Spotykamy się i zastanawiam się czy mogą dziać się dwie aż tak różne historie... z jego strony miła chwila, lecz bez obietnic, bez deklaracji, chwila która jest i znika wraz z nim, do następnego razu, które poprzedzone jest długim milczeniem... Z mojej strony zaś miłość... Czy można z czystym sumieniem spotykać się z kimś dla własnej nazwijmy to przyjemności, wiedząc że ten ktoś nas kocha, ale nie dając mu żadnej nadziei, że odwzajemniamy te uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
Młodociana Piromanka też tego typu choć nie identyczne pytania sobie zadaje :) i tu uwaga prze kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżannnkkka
takie jest życie i nic na to nie poradzimy, to prawda nie można wrzucać wszystkich do jednego wora (nigdy staram się nie wierzyć w stereotypy), tylko zastanawiam się czemu właśnie to życie jest takie niesprawiedliwe... też zostałam skrzywdzona przez faceta- wszystko było ładnie pięknie dopóki on się "nie odkochał" no a na koniec nie podał mi żadnego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarówno faceci jak i kobiety potrafią być okrutni; ja znam np. taka parkę: On ma sporo kasy, kończy studia, Ona, po zawodzie miłosnym; On kupuje jej mnóstwo pięknych rzeczy, zabiera na wakacje zagranicę, a Ona zdradza go na prawo i lewo. moim zdaniem nie zależy o od płci, tylko od charakteru; tylko, że nad zdradzaną kobietą dużo osób się lituje, a zdradzanego faceta traktuje się jako żałosnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżannnkkka
tylko że i tak do tej pory faceci więcej mogą. Jeśli oni zdradzają lub skaczą z kwiatka na kwiatek to wszystko jest ok, ale jeśli taka jest dziewczyna to już inni mówią o niej zdzi.a, szma.a, k.rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawcatematu wierzę że mężczyźni też zadają sobie takie pytania. Jak wspomniałam ja nie robię podziału która płeć jest gorsza/lepsza. W obecnych czasach różnice się tak bardzo zacierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcatematu
Młodociana Piromanka pisałem tylko i wylącznie o sobie :) nie chodziło mi o to żeby przekonywać że kobiety też bo ktoś nie wierzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerodynamiczna plomba
Młodociana piromanka, w odpowiedzi na twoje pytanie: Wydaje mi sie, ze tak dlugo jak strona kochająca bedzie sie zgadzala na te spotkania od okazji do okzaji, przelotne i bez zobowiazan tak dlugo one beda mialy miejsce mimo iz kochasz... bo wiedziac ze on nie chce nic wiecej ponad to co ci daje ty zabijasz sie nadzieja,ze byc moze pewnego dnia mu sie cos cudownie odmieni i pokocha cie calym sercem, a ja bym na to z czystego zdrowego rozsadku nie liczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyShadow
Ja miałam taka sama sytuacje .tylko ze jestem troche starsza od tej dziewczynki. Prawdopodobnie ten mezczyzna byl jej pierwszym i jak to wowczas bywa za bardzo i za szybko zaangazowala sie emocjonolanie. Zdrada smakuje obrzydliwie. To strasznie boli i jeśli ktoś jest słaby emocjonalnie takie zachowanie moze spowodowac rzeczywiscie załamanie, utrate poczucia własnej wartosci itp. Prawda jest taka ze i kobiety i faceci zdradzają. I nie ma czegoś takiego kto wiecej kto mniej. Dla mnie takie zachowanie jest obrzydliwe. jak macie ochote poczuc smak "czegos nowego" to najpierw zakonczcie jedna sprawe . Osoby ktore wypowiadajac sie ze faceci maja czasami ochote puknac kogos innego , ze to normalne i ze kobiety tez ,prawdopodobnie nigdy nie doznali zdrady albo doznali i teraz sie "rewanzuja" bez sensu.... Szkoda ze tak sie dzieje bo później mezczyźni narzekaja ze my, kobiety nie potrafimy w calości im zaufac i odwrotnie... a przeciez to podstawa, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×