Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piękno_jest_w_nas

Jestem lesbijką.

Polecane posty

Gość Anq25
w tym wieku to jeszcze nic pewnego...poza tym możesz być bi a to już nie jest takie złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimjunygt
Wielki Zderzacz Hadronow -> \"ty wiesz co piszesz debilu?\" BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! Oto świetny przykład tolerancji ze strony homoseksualistów i ich fanów! Tak, ktoś ma inne poglądy, wyraził je w kulturalny sposób, nie obrażają c nikogo, ale jego poglądy są INNE jest on zatem DEBILEM który NIE WIE CO PISZE. Oto jest właśnie przykład jak powinna wyglądać tolerancja zdaniem homoseksualistów i ich \"fanów\". Masz inne poglądy niż oni to jesteś debilem, homofobem i moherem, to jest właśnie \"tolerancja\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_w_1970_poznan
do: piekno_jest_w_nas Jako dziecko i nastolatka często dostawałam od mamy lanie na goluteńkie pośladki. http://rmspank.com/fhg/scr/21/images/07.jpg Choć spowodowało to, że ciągle towarzyszy mi poczucie wstydu i winy, od pewnego czasu, zwłaszcza przed snem, odczuwam potrzebę bycia KARANIA za pomocą PASA. Zasypiam nieszczęśliwa, że nikt już tego nie robi :( Dlaczego pragnę lania, skoro pasy tak bardzo mnie bolały? Myślałam, że coś ze mną jest nie tak, ale w Internecie znalazłam fora miłośników lania, których użytkownicy wręcz proszą, aby ktoś ich porządnie zbił i nawet znajdują się na to liczni chętni! Czy masz może podobne upodobania ? Także jestem lesbijką Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia_w_1970_poznan
to na zdjęciu to twój tyłek??? fajny daj jeszcze kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_w_1970_poznan
no co Ty ? nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem lesbijką
Mam 23 lata, od 4 lat jestem szczęśliwa w związku z kobietą. Swoją orientację zaczęłam odkrywać w wieku 15 lat. Wtedy zaczęłam dostrzegać że to jednak koleżanki podobają mi się bardziej niż koledzy. Pierwszego i zarazem ostatniego chłopaka miałam w wieku lat 16, przy nim uświadomiłam sobie że nigdy nie będę szczęśliwa w związku z mężczyzną. A Tobie autorko tematu życzę dużo szczęścia w miłości, na pewno kiedyś spotkasz kobietę swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesby maja 3 razy bardziej przejebane niz geje, niestety. Ja jestem hetero, ale mialam doswiadczenie z jedna dziewczyna ''za mlodu''. Nie ma jak facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc
Lesby to są spoko, jak się bzykają to nawet fajnie to wygląda, kobiety są ładne więc jest jakaś estetyka zachowana w tym jak one razem wyglądają, ale pedały są obrzydliwe, dwóch facetów ze sobą bleeeeeeeeeeee, nie ma obrzydliwszego widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara
Hej. Przeczytałam twój post. Chciałam Ci napisać, żebyś się nie przejmowała bo: Jak napisałaś masz 18 lat. Niedługo skończysz szkołę, będziesz mogła wyprowadzić się od ojca. Zamieszkasz w akademiku/stancji poznasz wiele nowych osób. W tym też dziewczyny, które tak jak ty wolą dziewczyny i wszystko będzie dobrze ;) Wejdź sobie też na kanał Lesbijki na czacie.wp.pl tam można poznać fajne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4jh3
"Wejdź sobie też na kanał Lesbijki na czacie.wp.pl tam można poznać fajne dziewczyny" Szkoda że co druga dziewczyna na takim czacie to myślący dokładnie tak samo młody i napalony posiadacz penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambon
Polacy to najbardziej przyjebany naród na ziemi, homofoby powinny sie leczyć jak ktoś ma taki ciasny umysł to nie powinien z neta korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa zboczeni
"chłopak i dziewczyna - prawdziwa rodzina!" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczęęęę
geje i lesbijki są słiiit 👄 prosze się odczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie jestem lesbijka ale czesto miewac fantazje, w ktorej glowna role gra druga kobieta. Wiele jest kobiet co miewa takie fantazje ale wstydzi sie do tego przyznac. Bo kto jak kto ale tylko kobieta tak naprawde wie czego pragnie i potrzebuje, bez nieudanych prob.. i to wlasnie chce przekazac drugiej kobitce:) dlatego ma nadzieje ze spelnie kiedys to o czym tak marze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika000
Przyjaźniłam się z moją teraz obecną dziewczyną . Przyjaźniłyśmy się jakieś 2 lata po 2 latach ona przyznała się że jest lesbijką i że ją pociągam . Ja również jestem lesbijką i zastanawiałam się czy jej też nie powiedzieć o tym w końcu się odważyłam i jej również wyznałam że jestem les . poczułam wtedy wielką ulgę ... ona też mnie pociągała ale wtedy się do tego nie przyznałam dopiero po jakimś czasie jej to powiedziałam . Od kiedy jesteśmy razem jestem bardzo szczęśliwa . Bardzo często uprawiamy seks i to gdzie się tylko da. Często urywamy się z lekcji i chodzimy do szkolnej łazienki jest bosko . trochę ciasno ;/ ale z nią mogę to robić nawet w najgorszych warunkach ... a więc czasem w łazience szkolnej , często w domu bo nasi rodzice dużo pracują czasem zdarza się że nie ma ich całą noc więc wtedy Majka przychodzi do mnie spać i możemy uprawiać seks nawet przez całą noc . Razem bierzemy kąpiel i pieścimy swoje ciała w wannie . Kiedyś robiłyśmy to na dworze w lecie poszłyśmy się opalać na łąkę .. nie mogłyśmy wytrzymać . staraliśmy się nie podniecać przy opalaniu ale gdy zobaczyłyśmy się nawzajem w strojach kąpielowych strasznie się podnieciłyśmy i nie wytrzymałyśmy zaczęłyśmy uprawiać seks na łące było wspaniałe ale jednak trochę gorąco .. na szczęście miałyśmy w buzi swoje soczki ... było super .. nigdy chyba nie będę żałowała że przyznałam do tego że jestem lesbijką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest patologia
mam nadzieje ze minie Ci ten pociąg do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caro.
Ludzie... " jestem ex lesbijką" NIE MOŻESZ BYĆ EX LESBIJKĄ ! Może jesteś bi... Ale zrozumcie,że nasza orientacja to coś,z czym się rodzimy. Nie możemy tego zmienić,to nie jest żadna dewiacja,choroba,ubytek. Mam przyjaciółkę,która jest lesbijką,świetnie ją rozumiem,ona też miała problem z zaakceptowaniem siebie,ale w końcu jej się udało,teraz jest z cudowną kobietą już czwarty rok... gorąco im kibicuję i podziwiam ludzi,którzy są w stanie się przełamać,znieść te wszystkie chore komentarze, wytykanie, obrazy... w końcu i tak zrozumieją,że szczęście jest najważniejsze,a w związkach heteroseksualnych,oni po prostu nie są w stanie go odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem debileeeeeeeeeeeeemmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chora na miłość
ja jestem les i jestem z tego dumna.... bo co da ci facet??... nic ..tylko 2 kobieta zrozumie czego chcesz i pragniesz.... nie lubię i obrzydzenie mnie bierze gdy patrzę na faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem lezbijka
kto chce się omówić na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dredish
Witam Cię. Ja również mam z tym problem. Osobiście uważam się na biseksualną, ponieważ pociągają mnie obie płcie. Lecz, no tak się złożyło, że dziewczyny są... inne. Wyrozumialsze, czulsze. Co to Twojego opisu... Nie można ciągle żyć kłamstwem. Moja mama też nie chciała przyjąć do wiadomości gdy powiedziałam jej o tym, że pociąga mnie ta sama płeć. Stwierdziła, że to tylko takie zauroczenie, że to minie. Jednak nie minęło, i trwa to już dwa lata. Jeśli nie chcesz - nie mów nikomu. Lecz z czasem będziesz się sama źle z tym czuła. Pozdrawiam, Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowana.
Autorko, chętnie bym z Tobą porozmawiała o tym, ale nie na publicznym forum. W Twoim wieku miałam podobne myśli, też pociągały mnie kobiety, teraz już nie wiem, kim jestem. Odrzucam od siebie wszystkie myśli związane z tą sferą życia. Rzadko o tym z kimkolwiek rozmawiałam, z kimś, kogo znam w realnym życiu nie potrafiłabym. Ale ciągle mam w sobie potrzebę, żeby wyrzucić z siebie to wszystko, co przeżyłam, te emocje, myśli. Napisz, gdybyś chciała ze mną o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptiz
poznam do przyjazni dziewczyne less 667031472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbaaaaaaaaaaaa
ciekawa jestem na jakiej podstawie autorka twierdzi ze jest 18sto letnia lesbijka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiiiiiiiiiiiiii
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 37
witam ciekawe ile tu jest kobiet les ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 37
ale tu homofobów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×