Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość paskuuda

Co zrobić żeby wyglądać tak egzotycznie?

Polecane posty

Gość paskuuda

uważam że wyglądam zbyt pospolicie, nie wiem czy to przez włosy czy przez strój ale marzy mi się taka egzotyka... tylko nie wiem czy nie będe wyglądała gorzej mam ciemne, migdałowe oczy z czarnymi rzęsami i wyraźnymi brwiami. usta mam dosyć duże dolna warga jest pełna a górna średnio i ma kształt "serduszka". nos mam prosty i pasujący do twarzy, ale trochę kartofel;p... skórę mam bardzo jasną, bladą włosy naturalnie mam bardzo ciemny brąz do łopatek, ale są zafarbowane na ciemny blond i z grzywką na bok,- czyli fryzura bardzo pospolita... zastanawiam się czy jeśli zapuściłabym trochę bardziej te włosy (a szczególnie grzywkę, i czesała się z przedziałkiem na środku, oraz zafarbowała je na czarno/ciemny brąz to bym wyglądała lepiej? dodam że tak mnie czesali jak byłam mała i wyglądałam jak indianka... tylko taka prawda że raczej nie ma popytu na takie dziewczyny tylko raczej na blondynki jest, więc na siłę staram się bardziej zeuropeizować moje rysy... ale teraz stwierdzam że mi się to nie podoba... tylko że włosy mam już zniszczone przez rozjaśnianie, więc chyba nie ma sensu ich ściemniać... to i jeszcze ta paskudna grzywka, bo mam raczej szeroką twarz i wydaje się jeszcze szersza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×