Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszunia82

zwiazek bez seksu

Polecane posty

Gość myszunia82

Witam jestem w zwiazku z mezczyzna z ktorym nie spalam od 6 m-cy!!! ja uwielbiam seks uwazam ze daje on znacznie wiecej niz chwila uniesienia szczegolnie gdy jest sie w zwiazku i kogos kocha Czy ktos ma podobny problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to możliwe?? Chętnie bym temu facetowi dał w pysk za takie zaniedbanie. Współczuję ci z całego serca. A próbowałaś go jakie uwieść, poderwać?? Zawsze możesz go zakuć i zrobić loda. Wtedy na pewno na tym się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ja. ;) I trwa to już dwa lata, od kiedy mamy możliwość spać ze sobą. Również jak i Ty lubię seks ale za cholerę nie mogę się wyspać ;) Trzeba było zacząć działać szybko bo napięcie jakie zapanowało mogło zniszczyć ten jakże udany związek. Po krótkiej rozmowie doszliśmy do wniosku że dalsze niszczenie mebli w bądź co bądź naszym domu nie ma sensu i jedynym rozwiązaniem jest sypianie wahadłowe to znaczy ja śpię w dzień a ona w nocy a kochać będziemy się w samo południe. Nie wiem czy Tobie to pomoże ale nam jakoś się udało. Nie sypiamy już ze sobą ale się wysypiamy. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×