Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alterna_

kolor pasujący do pastelowego floletu.

Polecane posty

Gość alterna_

urządzam właśnie sypialnię. trochę zbyt późno zorientowałam się, że kolor który wybrałam na ściany (pastelowy fiolet) ciężko zestawić z jakimkolwiek innym. chciałabym nakleić kontrastową, lub chociaż pasującą tapetę na jednej ścianie. ktoś ma jakieś pomysły co do jej koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że ja zawsze to samo, ale... na zasadzie kontrastu - żółty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielen ale taka zgnila oliwka
Taki cieply odcien khaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam takie ściany w sypialn
i Polecam więc czerń lub ciemny brąz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kolory :) fioletowy i czarny albo sraczkowato-oliwkowy jak sie wstanie z rana i spojrzy na takie ściany, to od razu można kłaść sie z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJOJJ
ja mam własnie ściane fiolet ale taki a'la krówka milka - troche delikatniejszy - i był z beżowym kaszmirem - i ok - taki kolor a takim neutralnym ale znudziło mi się i wytrzymał rok - za dwa dni maluje tą beżową część na zieleń szczypiorkową z nobilesa i mam nadzieje że będzie super!!! a generalnie do fioletu pasuje biały - ale jakoś na ścianach nielubiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa. WAL SIE
Zawsze swoje 3 grosze wsadzisz! A kazdy ma swoj gust!!!! akurat twoja propozycja fioletu z zolcia do sypialni to jest dopiero MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden kolor powinien gasic
Drugi. jesli fiolet jest zywy ostry polacz go z czyms stonowanym neutralnym. zgaszonym . i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnego fioletu , na inną ścianę dałabym bardzo ukwieconą tapetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym dała kremowy
lekko słoneczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik24**
a ja bym dała ciemna sliwkę lub burgund jak cie interesuje to pozniej napiszę ci jak wygląda moja sypialnia w tych kolorach jasny fiolet i ciemna śliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kuchnię fioletowo-szarą
i super się komponują. Ale to zestawienie takie bardziej "sterylne" a do sypialni przydało by się coś cieplejszego. Zieleń jest dobra ale musisz dobrać odcień dokładnie do tego odcienia fioletu, który masz. To bardzo precyzyjna robota, jeśli wszystko ma grać i być miłe dla oka. Najlepiej, to w komputerze spróbuj poeksperymentować z dopasowywaniem kolorów. Doradzam też eksperyment, który mnie nauczył odważniejszeggo podejścia do łączenia kolorów. To może się niektórym wydawać głupie, ale ja uczę się tego w ... sklepach z ubraniami dziecięcymi. Moda dziecięca, a zwłaszcza podejscie do łączenia koloów jest nieco inne niż w przypadku ubrań dla dorosłych. Widać tam znacznie więcej odwagi w eksperymentowaniu. I naprawdę można się zdziwić jak swietnie wyglądają zestawienia, których w zyciu by się nie brało pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolory na ścianach łączy się
tak, żeby można było na nie patrzeć latami i nie dostawać przy tym skrętu kiszek :) kolorem przeciwstawnym do fioletu jest pomarańczowy są dwie opcje - albo kontrast - czyli coś o podbnym natężeniu jak Twój fiolet tylko z gamy pomarańczowych albo z tej samej tonacji tylko jaśniejszy lub ciemniejszy fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaniliowaaa
u mnie jest pastelowy fiolet i kremowy beż.....super pasuje :) proponuję jasną tapetę w kolorze kremowym, np. w kwiaty żółty, pomarańcz, czarny???......do sypialni zdecydowanie spokojniejsze kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnieeeee
u nbue sciaby w salonie są w w zgaszonym padtlowym fioleciem mam ciemne prAWie meble (szafki) i ecri wypoczynek dywab też mam ecri czarny aha reszta dodatów typu wazoniki swieczki posuszki mam koloru różowego!!!!! i ecri wszystko swietnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealealeale
ja miałam taki fioletowy w jadalni,połączony był z granatowym,a może dokładniej z ciemnoniebieskim,znudziło mi się po 4 latach,ale oglądając zdjęcia-wyglądało to dosyć elegancko,z tym,że miałam mało mebli,a pokój dosyć duży-jedną niską,długą szafkę-komodę,stół i krzesła pomalowałam sama,bo inaczej granatowy byłby tylko dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×