Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzia nieduża

podanie o pracę do policji

Polecane posty

Gość zuzia nieduża

Witam, czy ktoś może się orientuje jak poprawnie i dobrze napisać życiorys tradycyjny i podanie o pracę do Policji? Szukałam w googlach ale tam informacji jest jak na lekarstwo. Jakieś szablonowe , szkolne przykłady. Jeśli jest tu osoba pracująca w policji to bardzo proszę o wskazówki jak napisać taki życiorys i podanie. Będę bardzo wdzięczna. I jeszcze jedne pytanie. Jak dobrze umotywować podanie? Podobno krzywo się patrzy na typowe motywacje typu: silne poczucie sprawidliwości, uczciwość, chęć służenia Państwu itp. Macie jakieś sprawdzone powody, dla których ktoś chce pracować w policji? Z góry dziękuję za wszystkie poważne odpowiedzi. I z góry przepraszam tych, których moja prośba wprawiła we wściekłość i poczuli chęć nawymyślania mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaniosłam standardowy list motywacyjny, taki jaki zawsze piszę, tylko dodałam coś właśnie o dyscyplinie i zasadach:-D no i pojutrze mam test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
oj i tak nikt nie ebdzie tego anlaizował. normalnie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papppappappapappa
laura, napisz potem jak Ci poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelec3
W sumie to teraz tych podan nie trzeba, wystarcza inne rzeczy. Na forum gowork.pl/opinie_czytaj,28646 pisali jakie i ze dostac się jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×