Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet z pytaniem

zona a kochanka

Polecane posty

Gość facet z pytaniem

czy wy kobiety zwiazalybyscie sie z zonatym mezczyzna ktory nie ma dzieci a ma kase, jest pracowity, dba o dom, zone i lubi seks? czy bylybyscie jego kochanka pomimo ze on nigdy sie z zona nie rozwiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a po co się wiązać z kimś takim?... nie stać Cię na wolnego faceta?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak kochasz żonę i dbasz o dom, po co Ci kochanka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie ale znam osobę
ktorej to nie przeszkadza bo sama nie ma ochoty wiązac sie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbla_bla
nigdy bym się na to nie zgodzila, trzeba być ostatnią świnią by tak postapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnóstwo kobiet zostaje kochank
ami takich właśnie facetów. Bo każda liczy, że jednak go sobie wyrwie. Mój eks małżonek miał takich dupek na pęczki. Ale w jednej sprawie sie przeliczył. Gdy się wydało, podliczyłam dokładnie ile przepuścił na dziwki i to zostało uwzględnione przy podziale majątku jako jego udział, który już sobie odebrał. w związku z tym, materialnie musi się dorabiać od zera. Pamietaj o tym, gdy przyjdzie ci ochota sponsorowac jakieś dupy - kasa wydana na kochanki to okradanie rodzuiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
ja myślę że znalazło by się na pewno troszkę chętnych kobiet ale w tym układzie najlepsza by była kochanka która ma też męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z pytaniem
PYTANIE DO mnóstwo kobiet zostaje kochank ale jak udowodnilas facetowi ile wydal na kochanki? przeciez to niemozliwe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnóstwo kobiet zostaje kochank
owszem, możliwe. Miewliśmy wspólnotę majatkową ale pity trzymał w firmie, więc nie wiedziałam do końca ile zarabia. Wystarczyło jednak porównać wpływy z konta z zeznaniami, znaleźć drugie i trzecie konto, dobrać się do wyciągów. Proste jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnóstwo kobiet zostaje kochank
i jeszcze jedno, żeby nie było że ja jakąś harpią jestem. Ja byłam klasycznym przykładem zakochanej w mężusiu i zapatrzonej w niego jak w obraz idiotki, którą można z największą łatwością robić w konia. Taką co to nie odróżnia karty kredytowej od debetowej, strony winien od strony ma. I robił mnie w konia przez lata całe. Ale kiedy się w końcu dowiedziała, kiedy się otrząsnęłam z pierwszego szoku to obudził się we mnie lew, tygrys i żmija w jednym. Nikt by się po mnie tego nie spodziewał a on najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za żadne skarby
stać mnie na to, żeby być jedyną, a nie tą drugą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy człowiek..kobieta też zasługuje na to ,żeby być tą jedyną,nie oszukiwaną i nie zdradzaną... Ciekawe czy chciałbyś aby Twoja żona została taką kochanką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
No chyba zwariowałeś na co komu kasa można życ i bez kasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd_us_1983o2
nie i jeszcze raz nie ale widze ze szukasz kochanki a twoja zona wie!!!!!!!!!!!1 ze robisz se reklame sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×