Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

zakochałem się w TEJ dziewczynie

Polecane posty

jest urocza, ma śliczny uśmiech, jest zgrabna i fajnie mi się z nią rozmawia. od jakiegoś czasu nie mogę przestać o niej myśleć. ale nie potrafię tego jej powiedzieć, odwagi mi brakuje. mam sobie jej zdjęcie i codziennie się gapie jak debil, zamiast się uczyć do sesji :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jej zdjęcie na kompie
prześlij ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiaj
to chyba nalezy porozmawiac z kolezanka albo zorientowac czy przypadkiem nie spotyka sie z inna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podążając na niedoścignionym
super, że są tacy faceci jeszcze. mnie zawsze każdy średnio po kilku godzinach a najdłużej po tygodniu mówi co i jak i się nie wstydzi :( a fajni są tacy nieśmiali... może zakumpluj się z nią? wiem , że to trudne może być, ale jak staniesz się jej kumplem to ona może straci głowę dla Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_lefa_clover
znamy się. pracujemy w jednym miejscu jest ode mnie młodsza o 2 lata. nikogo nie ma i z tego co mówi to nie chce z nikim być, bo samej jej jest dobrze. jednak czasami do mnie pisze na gg tak miło, że sam nie wiem co mam o tym myśleć. nie jest typową pięknością, ale ma w sobie coś urzekającego. a ja też jestem jakiś nienormalny od tego wszystkiego, bo pierwszy raz piszę o tym co czuję i to jeszcze na jakimś forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podążając na niedoścignionym
hmm pewnie się zakochałeś :) albo zauroczyłeś. wtedy człowiek ma ochotę opowiadać wszystkim naokoło o swoim obiekcie westchnień. skoro mówi, że dobrze jej samej to albo naprawdę jej dobrze, chociaż wątpie by ktoś był powołany do życia jako singiel albo tak mówi bo się przejechała, ale podświadomie nie chce być sama. no w takiej sytuacji to raczej trzeba być delikatnym i nie naciskać, przynajmniej tak mi się wydaje. piszecie sobie na gg a to już coś, sympatyczne pogawędki itp. tylko żeby nie zepsuć. trzymam kciuki i powodzenia ;) p.s aaa i to, że nie jest jakaś tam najpiękniejsza...przecież nasze ideały to nie są jakieś gwiazdki, modelki czy supermeni. zwyczajne i proste jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×