Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje się....

...czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość boje się....

Kochałam sie z mezem z zabezpieczeniem. Zastosowalismy prezerwatywe, która nam pękła a cala sperma dostała mi się do pochwy. Bylo to w 13 dc. Okres spoznia mi się 6 dni. W dodatku mam juz dziecko które ma dopiero 4 miesiace. Co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to co.........
masz urodzic a czy jestes w ciazy no wybacz ale wirtualnie usg ci nie zrobimy a tak poza tym daleko masz apteke zeby kupic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup ten
cholerny test i sprawdz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ze jestes
gratuluję :D nie martw sie bedziesz miałą 2 z głowy i luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonooka blondynka
Duże prawdopodobieństwo ciąży. Zrób test i podziel się z nami jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób niby mogłybyśmy stwierdzić czy jesteś czy nie....potrafisz zaglądać ludziom do macicy przez internet?? bo ja nie.... jeśli miałaś dotychczas regularne cykle to jak na moje oko szanse że jesteś są znacznie większe od tych że akurat Ci się w tym cyklu nie zaszło... no a co do tego co masz zrobić to przecież Twoja sprawa. Gdyby 10 osób na kafe napisało Ci "usuń" to byś usunęła a gdyby napisało, że masz urodzić to byś urodziła??? bo tak bardzo na nas polegasz czy o co chodzi z tym pytaniem Twoim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze jestes
jestem wirtualnym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimblemblomblum
Mam pytanko.Na moim temacie nie dostałam żadnej odpowiedzi,więc może tutaj mi pomożecie. Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych szybko zachodzi się w ciąże? To dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blimblemblomblum
dziękuje bardzo :) jestem wdzięczna za tą odpowiedź.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem ze....
Większość kobiet ma problemy z zajściem po tabletkach. Ja się starałam ponad 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się...
Dizewczyny, rano zrobiłam test i wyszły 2 kreski, czyli jestem w ciazy!!!!!! Mój maz jeszcze nie wie. Kurcze jak ja dam rade z 2 takich malych dzieci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade:) Moja mama zaszła w ciąże jak ja miałam 3 miesiące:) Mój brat urodził się dzień przed moimi 1 urodzinami (na 03.06 on za rok 02.06). Odchowała nas i już:D Dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magd_us_1983o2
Dasz rade wiem ze wychowanie jednego dziecka jest ciezkie a co dopiero dwujka takich malych ale my kobiety jestesmy silne co maja powiedziec kobiety co maja od razu trojaczki ostatnio taka widzialam na smyczy z dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moje
gratulacje. nie martw sie od razu odchowasz dwojke i bedziesz miala super. zreszta rodzenstwo z tak mala roznica wieku dobrze sie dogaduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×