Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladyeees**

POMÓŻCIE-Seria Syoss SHine Bosst

Polecane posty

Witam Chciałabym zapytać Was odnośnie nowego zestawu szamponów i odżywek do włosów serii Syoss. Niedawno wlasnie wrocilam z zakupów, odżywkę doradziła mi Pani w sklepie, że niby reklamuja, że profesjonalna, że warto...kupilam dla próby.Ale po wejściu na forum opinie mnie zaskoczyly, bo okazuje się że są one bardzo negatywne. I wlasnie nie chce mi sie wierzyc że odżywka 500ml niby taka profesjonalna rewelacja, której używa się w dobrych salonach fryzjerskich weszla do sklepów takich jak rossman. Może któraś z Was uzywała jakiegos kosmetyku z tej serii?? Proszę Was o opinie Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tak się składa, że jakiś czas temu zakupiłam szampon i odżywkę do spłukiwania z serii Syoss Shine Bosst. Używałam jej kilka razy i jestem zadowolona... włosy pięknie pachną, łatwiej się rozczesują i lśnią :) do tego ta cena... Nie wiem, czego oczekują te dziewczyny, które pisały negatywne komentarze.... że z dnia na dzień obudzą się z jedwabistymi, lśniącymi włosami? To nie jest możliwe ;) Ja mam fioła na punkcie włosów, tym bardziej że zdarza mi się je farbować i prostować, dlatego rekopensuję to odżywkami, witaminami, etc. Mam niemałe doświadczenie i obeznanie w kosmetykach do poelęgnacji włosów. Moje włosy są gęste i lśniące. Jak ktoś prostuje włosy notorycznie i tleni, to nawet najbardziej ekskluzywna odzywka nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiasia
koleżanki bardzo chwalą. sama planuje kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efinencja
Jestem bardzo zadowolona z tej serii kosmetyków mają przyjemny zapach i jak dla mnie są dobre faktycznie po dłuższym stosowaniu włosy staja się mocniejsze, za tą cenę warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×