Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż ciężarnej

Żona nie chce bym ją pieścił....

Polecane posty

Gość mąż ciężarnej

Jest w ósmym miesiącu ciąży. Do tej pory nie było problemu z seksem. A teraz nie chce, żebym pieścił jej szparke. Sama mnie pieści. Ręka czy ustami, ale sam też chciałbym dać jej przyjemność. Im bardziej naciskam tym bardziej się na to zamyka. Wczoraj wybuchnęła płaczem, aż mi się głupio zrobiło i dałem spokój. Czemu taka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie wstydzi
swojej rozklapichy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest w 8 tyg ciąży
bo nie czuje sie atrakcyjna z bębnmem zamiast brzycha moze ją cos boli...? Albo jej się nie chce... skoro ona chce dać Ci przyjemność to dobrze a Ty lepiej daj jej spokój do porodu:) No i trochę po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest w 8 msc ciąży
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż ciężarnej
bober masz doświadecznie w tej kwestii? czy powtarzasz to co slyszałeś od innych? :O moze mi się odechce a może nie i to nie jest twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ma hemoroidy, może ma problemy z nietrzymaniem moczu.. wstydzi się dziewczyna... zrozum ją. Widać że jej zależy żebyś był zaspokojony bo sama Cię pieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede powazna i odpowiem
Często jest tak, ze kobiety w tak zaawansowanej ciąży boją się, ze pens może "dotknąć" dziecka istnieje takie stwierdzenie, ze jesli ma się dziecko urodzic przed czasem to lepiej, zeby sie w 7 niz w 8 miesiącu urodziło sperma męska ma coś tam w sobie (Florka zapytaj, to Ci nazwami fachowymi rzuci), ze moze przyspieszyc poród - moze się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej w siódmym niz w ósmym???? Totalna bzdura. Przestańcie wierzyc w takie przesądy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede powazna i odpowiem
wiem, ze bzdura ale kiedyś takie poglądy krążyły wiele jest zacofanych i wierzących w zabobony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:18 [zgłoś do usunięcia] Lady_Maggot Może ma hemoroidy, może ma problemy z nietrzymaniem moczu.. wstydzi się dziewczyna... zrozum ją. Widać że jej zależy żebyś był zaspokojony bo sama Cię pieści. pojebani jesteście wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze, że ludzie to powtarzaja i kolejne pokolenia wierzą w te brednie. a żonie się nie dziwie ze nie ma ochoty na pieszczoty, sama teraz ledwo chodzę, a jak padam na łózko to momentalnie zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest, cholernie wystraszona tym że coś teoretycznie nie możliwego, wyjdzie z jej ciała i to zdecydowanie będzie większe od twojego \"giganta\", którego chcesz tam wpakować. Więc moja rada jeśli tak cię ciśnie to w rękę, pomyśl o czasach, w których mogłeś mieć każdą ze zdjęcia ( nie zależnie w jakim ono było formacie wyeksponowane) lub(i tylko dla ciebie jest to wiadome) jak nieco złagodzić ten strach. Brakuje jeszcze tylko \"wybór zależy od ciebie\" jak powiadał pan ze powszechnie znanego cyklu filmów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za słowo "coś" przepraszam może budzić kontrowersje i jak dla mnie jest bynajmniej jak najbardziej nie na miejscu. I dla tego nie mam zamiaru z nikim na ten temat polemizować, choć wiem że taka sytuacja może mieć miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chce być pieszczona, to nie naciskaj i daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbir____
hormony sieja spustoszenie raz się chce, raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×