Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktorobicie

sex/jak sie chowacie przed dziećmi

Polecane posty

Gość yes yes yes yes
Luudzie, przecież seks to coś naturalnego, co robi KAŻDY zdrowy człowiek... A wy tu się obrzydzacie. Współczuję waszym partnerom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharon von kirchoff
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfgdfg
Ja przez przypadek zobaczylem jak rodzice to robia chcialem wziac obcinacz do paznokci (bo w nodze paznokiec mi wrasta w skóre). I nagle patrze a oni to robili zamknolem drzwi i wyszedlem matce bylo strasznie glupio... nie wiem na mnie ten widok nie zrobil zbytniego wrazenia ale z drugiej strony to ona powinna pomyslec zeby tego nie robic gdy w domu jest dziecko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiesiewydaje
ja sadze ze to jednak kwestia wychowania napewno w wszych domach sex byl tematem tabu ,byliscie zawstydzani , a wszystko co sie z tym kojazylo bylo fuj i niedobre i z tad takie odczucia sex to nic zlego !!! oczywiscie nie jestem zwolenniczka robienia tego przy dziecku !!! ale to chyba normalne ze noca gdy dziecko spi rodzice sie kochaja , i moze sie zdarzyc tak ze dziecko uslyszy lub zobaczy trzeba usiasc i porozmawiac z dzieckiem dlaczego to robimy itd oczywiscie rozmowa musi byc odpowiednia do wieku , jesli dziecko jest wychowane w normalniej kochajacej sie rodzinie to napewno mu do glowy nie przyjdzie ze tata robi mamie krzywde !!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujtjyjy
w życiu rodziców i dzieci są dwa traumetyczne przezycia - gdy dziecko dowiaduje sie ze rodzice uprawiaja seks - gdy rodzice dowiaduja sie ze dziecko uprawia seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks w moim domu nigdy nie był tematem tabu, wręcz przeciwnie. Z matką normalnie o seksie gadałam. Ale to nie upoważnia mnie do uprawiania seksu przy dziecku:O To jest chore dla mnie, źle bym się czuła wiedząc że ktokolwiek nas widzi czy słyszy a co dopiero dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amisiewydaje
wiec nie uprawiasz sexu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amisiewydaje
przeciez chyba nikt nie mowi tutaj ze uprawia sex przy dziecku !!! bo to chyba dla kazdego jest nie normalne ale gdy dziecko spi , bo ja np nie wyobrazam sobie zakonczyc zycie sexualne po porodzie mamy spory dom dzieko spi w swoim pokoiku , cos w tym zlego ze my w swojej sypialni noca kochamy sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
ale dziecko zawsze mzoe wejsc do sypialni do rodziców, co z tego ze mozna je uczyc zeby pukało. Obudzi sie w nocy i zechce mu sie do pokoju wejsc, wejdzie i zobaczy. chyba ze sie rodzice na klucz zamkna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedę mieszkać z synem dopiero od września i będę uprawiać seks:P Ma akurat tyle lat, że zrozumie że bez pukania wchodzić nie wolno. Poza tym pokój na klucz plus wyciszona sypialnia, mogę więc drzeć się do woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amisiewydaje
powinnam zapytac gdzie bylo twoje dziecko przez te wszystkie lata ale to nie moja sprawa i mnie to nie interesuje ja np slysze jak otwieraja sie drzwi mojego synka a nawet jak schodzi z luzka i biegnie do nas nie zamykam sie na kulcz bo nie widze takiej potrzeby przeciez nie bede sie kochac przy zamknietych dzwiach a dzieko bedzie siedzialo pod nimi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjawmdpg.
Ja daje córce zeby podtrzymala kutasa jak wpycham starej do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjawmdpg.
Ja daje córce zeby podtrzymala kutasa jak wpycham starej do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex to cos naturalnego
moje dzieci od maego mialy tlumaczone ze jak drzwi do pokoju mamy i taty sa zamkniete, nie na klucz ot wchodzic nie wolno, bo mam i tata sie przytulaja, tka jak tylko dorosli moga sie przytulac i wchodzic nie woilno, potem jak mialy juz 5 lat to wytlumaczylam odrazu czym jest sex, bez zadnych ziarenek, i innych glupot, i nie zdarzylo mi sie zeby weszly do pokoju nigdy, a jestesmy z mezem bardzo aktywni. A dzici o d malego uczylismy samodzielnosci wiec potrafily sie zajc soba na ta godzxinke czy poltora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tjawmdpg.
A na koniec spuszczam sie synowi na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak wstawialiśmy nowe drzwi do wszytskich pokoi to do anszej sypialni zamówiliśmy takie z zamykaniem 'łazienkowym' czyli nie na klucz ale na 'przekręcenie' jakby zamka i zablokowanie wejścia. Nie będe narażać dziecka potem na ew dziwne skojarzenia. Jka będziemy mieli ochote na sex to zamykam drzwi od środka i tyle, a potem na noc otworze, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcę być Twoją suczką. Tutaj zobaczysz moje fotki i kontakt: http://seksnumer.pl/sex-telefon-basia.html Wiem, że tylko jako uległa suka mogę osiągnąć orgazm. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa! Wystarczy kilka mocnych lub wulgarnych słów a staję się suką. Gdy wejdę w ten stan możesz ze mną zrobić wszystko co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×