Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cindy Parfieńczuk 22 lata

Najlepszy podryw o jakim słyszeliscie

Polecane posty

Gość Cindy Parfieńczuk 22 lata

wrzucajcie przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i same gowniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi haha huhu
"hej mała, co słychać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cholera wie...
gdy faceci wala tekst:wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia czy mam przejsc jeszcze raz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co loto
Na randce..siedząc nad pewnym stawem .. w ktorym byly fontanny.Fontanny te sa oswietlone i działaja od 10 do 21.Bylo juz po 21..Wiec fontanny juz nie dzialaly i nie oswietlaly tego stawu..chlopak powiedzial do dziewczyny"Dla Ciebie sprawie,ze bede za 10 minut działały.. poszedl,wrocił,usiadł i fontanny zaczeły działac :)...romantico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata z gdyni
mnie poderwal moj facet na cókierka w parku. Zjadlam ja jego tego cókierka, ocknęłam sie rano. Teraz mam juz duża cureczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfscffsdfv
Żulek spod budki do przechodzącej laski "może łyczka?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje jedrne piersi sa niczym dwa obrzmiale balony pelne wody - autentyczny tekst uslyszany od kolegi na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na karaoke podzszedł do mnie facet, spytał jak mam na imię, a następnie podreptał do DJa i zamówił piosenkę \"women in red\" (byłam w czerwonej bluzce). No i zaśpiewał ją dla mnie. Aczkolwiek i tak swym gestem mnie nie przekonał do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie chwale. wrecz wstydze sie ze z kims takim poszlam. no i on takze powienien sie wstydzic. z innej beczki, zaslyszane: - Twoje oczy sa tego samego koloru co moje Porche. nie wiem czy odpowiadalby mi taki komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulex
jest taki tekst. chłopak sie pyta dziewczyny ' badzro cie bolało?' 'kiedy' 'jak spadałas z nieba aniele' w wersji kojego kumpla: 'bardzo ce bolało?" 'kiedy???' eeeee.. jak straciłaś dziewictwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeche15 ma na fotce nick
oksana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy tekst
to "... chciałbym z Tobą chodzić, nie spierdol tego..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzimy z kumpelą z pubu. Przed wyjściem stoi grupka dresów. Jeden z nich do nas: -Hej laska! Daj mi swój telefon? -Nie bo nie będę miala z czego dzwonić. Dresa zatkało a kolesie brechtali z niego :D w klubie: gość podchodzi do dziewczyny - Tańczysz ?? Dziewczyna rogal od ucha do ucha i mówi: - No pewnie z przyjemnością. A kolega: - To dobrze bo nie mam gdzie usiąść http://autentyki.pl/podrywacze/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×