Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oxy

33 tydzień ciąży - czop śluzowy w kawałkach?

Polecane posty

Gość oxy

...dziewczyny, co to jest, kiedy "wypada" ze mnie bezbarwny, przeźroczysty bardzo gęsty śluz? Czy to niepokojące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do ciężarnych
doczepiam się do pytania, z tym, że ja jestem w 38 tc i nie wiem czy to już nie czop śluzowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
...nikt nic o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ale
nie musi, raczej powinnas to skonsultowac z lekarzem, u mnie czop byl zabarwiony krwia, a przy drugim porodzie odszedl razem z wodami wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
hm.....ten śluz był bez krwi, ale bardziej gęsty niż kurze białko. Dzidzia jest już obrócona główką w dół, ale to przecież za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 tydzień ciąży
Ja też się dołączę do topiku. 2 dni temu "wyszło" ze mnie dużo gęstej, żółtawej, grudkowatej wydzieliny podbarwionej na różowo. Dzwoniłam do położnej, powiedziała że mógł to być czop śluzowy. Ale na 100% nie wiem. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie na temat czopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Czop śluzowy może wypaść w całości lub właśnie w kawałkach. Wypada 2-3 tyg przed porodem lub dosłownie na kilka godzin przed. Zazwyczaj jest bezbawny lub jeśli bliżej porodu to z różowymi pasemkami krwi. Jest konsystencji budyniu, białka kurzego. Autorko radziłabym Ci jechać na izbe przyjeć do szpitala lub do gina ponieważ lepiej sprawdzić czy to faktycznie czop.Jest za wczesnie na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Przed następna wizyta w kibelku zanim zaczniesz się załatwiać to palcami sprawdź wejście do pochwy i weź w palce ten śluz. Jeśli jest go dużo to prawdopodobnie czop. Upławy nie są tak duże objętościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Przed pierwszym porodem odchodził mi w kawałkach tydzień przed porodem. Był bezbarwny a blizej porodu juz różowy. W drugiej ciązy odszedł mo około dobę przed porodem. Było go cholernie dużo i był mocno podbarwiony krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 tydzień ciąży
dzięki za odpowiedź:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×