Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lusesita de Milagros Dolores

wyspa harpera - co się stało z wujkiem pana młodego?

Polecane posty

Gość a dziś zginą 4 osoby
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem jak bedzie
no jasne że żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana19822
Witam! Znalazłam Was ponieważ nie obejrzałam odcinka w niedzielę na AXN i wczoraj powtórki też nie:-( Z jakiej strony Wy to ściągacie ??? plisss bo zwariuję Ten serial wciągnął mnie na maxa!!! Na tym forum już przeczytałam za dużo i wiem co będzie ale chciałabym obejrzeć. Czy dziś też jest jakaś powtórka? albo w tym tygodniu tak żeby był przed następnym w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowax3
Cal i Chloe nie żyją.Boszz,nie cierpię 11 odcinka,wrrr..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ja sobie dzisiaj dopiero obejrzę, bo wczoraj 24godziny leciało:D A spróbujcie tylko zdradzić co się działo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***moonek
Ale skurczysyn z tego Henry'ego:( a był taki milutki😭 o Panu Rybaczku nawet nie wspominam... Nie wytrzymam do ostatniego odcinka! Ps. Od września serial leci na TVP1, więc jeśli ktoś chciałby przeżyć to jeszcze raz, to będzie miał okazję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykasek
nie lepiej sobie sciagnac iz tydzien czekac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcvcvcvcvcvcv
oglądacie teraz na tvp1? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaaa
gdzie można ściągnąc wyspę harpera plees podajcie link ze stroną na torenty nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrserial
kocham ten serial ;P w ogóle kocham filmy gdzie są okrutne morderstwa ;PP szkoda ze na końcu Abby zabija Henrego ;( zabił dla niej wszystkich ;P a Jimmy nic nie zrobił ... to jest dopiero miłosc hheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa Harpera jest super. W ogóle lubię seriale z zagadką w tle i kiedy do końca nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Szczerze to wcale nie miałam ochoty oglądać ten serial ale nudziłam się i obejrzałam i kiedy zobaczyłam jak coś tnie tego gościa na moście to już nie mogłam doczekać się następnego tygodnia i kolejnej ofiary. Szkoda że już się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryyy
Kocham ten film !!!!!!!!!!!!!! i jest najlepszy !!!!!!!! moim zdaniem Christopher Gorham świetnie gra mordercę ;**** i kocham ostatni odc ;*** jest taki romantyczny ;P nie wiem dlaczego niektórym się nie podoba!!! bo pewnie sami by takiego serialu nie wymyślili !!!!!!! i nie mają czego krytykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z...
Henrym! ostatni odc był najleprzy ja bym się od razu zakochała, jak taki chłopak pozabijałby wszystkich dla mnie. to było takie romantyczne:nie rozumiem tej Abby... wole henrego niż tego geja Jimmyego.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z...
Henrym! ostatni odc był najleprzy ja bym się od razu zakochała, jak taki chłopak pozabijałby wszystkich dla mnie. to było takie romantyczne:nie rozumiem tej Abby... wole henrego niż tego geja Jimmyego.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×