Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamotanaana

czy pościel można prać razem z ręcznikami? mamuśki pomóżcie bo jestem zielona

Polecane posty

Gość zamotanaana

prałam zawsze odzdzielnie ale teraz mi się az tyle nie nazbierało a chcialabym wyprac , czy mogę to nastawić razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak aja
możesz jeśli pościel i ręcznik są w podobnym kolorze tzn aby pościel nie była koloru białego a ręcznik granatowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce i piersi opadają
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotanaana
no i wiedziala ze się odezwie jakaś pojebana pomarańczka , kobieto to jest FORUM, mozna mówić co sie chce i pytac o co się chce , jak nie wiesz to pytasz- ty byłas inteligentna od urodzenia i wszystko wiedziałas?????ja akurat nie mam kogo spytać więc pytam tutaj a jak Ci się nie podoba to nie musisz wchodzić i czytać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka aja
Dziewczyna tylko zapytała a Wy musicie po niej jechać, może to jest 12 letnia dziwczynka, która nie ma mamy tylko tatę i chcę zrobić dobry uczynek i pranie nastawić? A nawet jeśli jest to 20 letnia dziewczyna to chyba nikomu krzywdy nie zrobiła tym pytaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy do tego
potrzeba inteligencji einsteinowskiej by wiedziec czy wolno prac reczniki razem z pościelą czy nie?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh
nic się nie stanie jak wstawisz razem. Tez tak czasem robię. Pinuję tylko by jasne z jasnymi a ciemne z ciemnymi wstawiać by się nie zatłuczyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencji einsteinowskiej
też nie trzeba bylo, żebyś się nauczyła siadać na nocnik, "a czy do tego":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotanaana
dziękuje bardzo wszystkim życzliwym 🌻 tak ,inteligencji potrzeba , szczególnie jak się wyszło z domu dzieck ai nie ma się o tym pojęcia , ma się 3 ręczniki i 1 komplet poscieli i nie chce ich zmarnować przez złe pranie, dlatego spytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piorę wszystko razem, segreguję tylko kolorami, tzn piorę rzeczy jasne i ciemne, no i oddzielnie wełnę, bo na niższj temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh
Wstaw na 60 stopni. Nic nie powinno się stać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka aja
autorko nie przejmuj się:) Ktoś może być dobry w pracach domowych, a drugi w matematyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba było o tym
na poczatku napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimini
Kurcze aja to zawsze wstawiam razem...sama mieszkam..no i niegdy nie uzbiera mi sie tyle ile trzeba...i nawet czarny ręcznik (do włosów mam:) piore z żółta pościelą..na 60 stopni kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka aja
Riminiv - i pościel Ci się sina nie zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh
tylko 30-40 st ?? Dopierasz wszystkie plamy ?? Ja w w tej temp piorę tylko rzeczy delikatne i wełniane. Normalnie wstawawiam na 50-60 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do cholery ma sie stac
z posciela i recznikami w jednej pralce????????????????????? pytac niby o wszystko mozna, ale proponuje wiecej myslenia samodzielnego, bo jak tak dalej pojdzie, to kroka nie dacie bez doradztwa na forum.... do obroncow autorki: nie popierajcie glupoty i infantylizmu, prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywanol
u mnie nie ma szans by w tak niskiej temp popuszczały plamy z ubrań dzieciaków hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywanol
to odnośnie 30-40 stopni. Pościel i ręczniki piorę razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chyba
najgłupsze pytanie jakie kiedykolwiek tu przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka aja
fgh - dopieram :) ale zawsze do pralki jeszcze vanish wsypuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimini
Nie.....wszytko ok.....czasami na nizśza tem. wstawiam...tka na 40...ale zawsze pościel z ręcznikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że można a jeśli któraś martwi się ze zafarbuje to kupijcie od producentów jak Elway http://www.elway.biz/ wtedy macie pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam na to forum, bo sama nie byłam pewna czy można. Kobiety, które tak krytykują autorkę pytania, moją zwyczaje problemy emocjonalne. Jak to 'a co się może stać?' pewnie gdyby wiedziała to by nie pytała, nie? Jeżeli ktoś nie ma ochoty odpowiadać to niech tego nie robi, bo to nie jest obowiazkowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi

To nie jest głupie pytanie. Można prać ręczniki z pościelą lecz nie powinno się tego robić. Ręczniki zostawiają ciciki na innych materiałach, dodatkowo ręczniki wyprane z innymi materialami, po wypraniu są szorstkie. Ale co wy baby wiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Stare pytanie ale tez sie wypowiem.

Reczniki pierze sie osobno. Do ich prania nie dodaje sie zmiekczaczy, tylko proszek do prania. Sa wtedy bardziej szorstkie ale za to dobrze chlona wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoo

o ludzie jaki problem macie .Ja piorę wszystko jak leci ,pościel piorę normalnie z ciuchami, ręczniki też z ciuchami czy z pościelą i wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 42 l.
56 minut temu, Gość Aaa napisał:

Stare pytanie ale tez sie wypowiem.

Reczniki pierze sie osobno. Do ich prania nie dodaje sie zmiekczaczy, tylko proszek do prania. Sa wtedy bardziej szorstkie ale za to dobrze chlona wode.

Moja teściowa zbiera ręczniki do osobnego kosza,a potem pierze wszystkie ręczniki razem w 70°C.Ja do prania ręczników dodaję płyn do płukania bo jest mi bardzo nieprzyjemnie gdy ręcznik drapie mi twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×