Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teraz czas na mnie

jak zorganizowac

Polecane posty

mam pytanie...jak wy zorganizowalyscie siostrez kolezance wieczor panienski?nie chodzi gdzie czy co pilyscie ale czy zrobilyscie dla niej jakies konkursy a raczej zadania.tak zeby smiesznie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przyklad
pytania o niej i o nim, na ktore wczesniej w tajemnicy odpowiedzial on - w nagrode za dobra odpowiedz lufa, za kare za zla odpowiedz lufa (dobra odpowiedz to nie odpowiedz prawidlowa tylko zgodna z tym co powiedzial on) ;) (ta zabawe moja swiadkowa upiekszyla balonami, w ktorych byly karteczki z pytaniami - wybieralam balon i go przebijałam), w nagrode - \'korona\' przyszlej zony, albo szarfa czy cuś. zabawa moze trwac dlugo, a smiechu w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przyklad
moze byc jeszcze (ale to wymaga wiecej pracy w przygotowaniu) w koszu - takim typu na brudna bielizne, w ktorym pomieszasz rozne przedmioty - młodego i nie młodego - podobne - ale nie jego - ksiazki, plyty, zapalniczke, notes, dlugopis, skarpetke, bokserki itd itp. - mloda musi wybrac z bajzlu przedmioty przyszlego meza. jesli mlodzi mieszkaja razem przed slubem trud polega na tym, ze ktos musi odebrac te przedmioty szybko od mlodego po jej wyjsciu z domu - zeby nie wiedziala co się święci. za prawidłowo rozpoznany gadżet moze byc prezent (zwykle dziewczyny na panienski przynosza drobiazgi w prezencie - kazdy moze byc nagrodą za jeden przedmiot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×