Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepwena

chłopak we mnie został dwa razy nierobiac miedzy nimi przerwy,jestem w ciąży??

Polecane posty

Gość żyrafkable ble ble
Dla informacji: test możesz zrobić najwcześniej w dzień spodziewanej miesiączki, wcześniej nie ma po co. Porozmawiaj z chłopakiem, że być może...., zobacz jego reakcje, żebyś wiedziaal;, czy możesz mu ufać w razie czego a jak nie daj sobie spokój, no chyba, że chcesz całe życie potem narzekać i płakać, bo niewiedziałaś. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgol
niepewna, jeśli kochaliście się nie dalej jak 3 dni temu to możesz pójść do lekarza nawet ogólnego, nie musi być ginekolog i poprosić o postinor, to taki lek, który sztucznie wywołuje miesiączkę aby nie doszło do zagnieżdżenia zarodka w macicy... kilka lat temu sama brałam coś takiego, okropnie się bałam, ale jak się okazało trochę na wyrost:) Twój przypadek jest troszkę poważmniejszy dlatego, jęsli nie chcesz ciąży to na prawdę radzę iść do lekarza po receptę na postinor, 3 lata temu kosztował on ok 50 zł:/ nie wiem jak teraz... trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkka
czemu jak się o tym dowiedziałaś nie poszłaś od razu do lekarza? przecież rodzinny z powodzeniem przepisze:)albo zaprzyjażnione panie aptekarki wydadza bez recepty a później donosi się receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
najgorsze to że mu ufałam i jesteśmy ze soba juz prawie rok.... niewiemn teraz co mam robic zabardzo on wrócił do pracy do niemiec.... wiem żę ciaża to nie koniec świata...ale i tak nie zawesoło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim plemnik żyje w ciele kobiety kilka dni więc nawet jak nie miałaś wtedy mogłaś miec troche pózniej i też łapiesz ciązę,stosunek przerywany??? to nie jest 100% zabezpieczenie więc jeśli nie możesz brać tabletek to może wkładka albo gumka bo inaczej przy odpowiedzialności twojego chłopaka stworzycie drużynę piłkarską, a teraz zmykaj do lekarza po tabletki które sie bierze gdy sie nie uważało one zagęszczą śluz i może nie dojdzie do zapłodnienia(oczywiście jeśli jeszcze nie doszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
nie poszłam do lekarza bo byłam troche w szoku...jeszcze że chłopak znowu wyjeżdzał do pracy itp.... dzisiaj nmineły juz 3dni od stosunku....i pre godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgol
hmm może on to zrobił celowo, bo chce mieć dzidziusia???:) nie martw się na zapas, jeśli jednak Twoje obawy się potwierdzą to pamiętaj, że to nie koniec świata, jesteś w takim wieku, że to nie hańba mieć dziecko, młodsze od Ciebie wpadają... pogadaj z facetem, może on się ucieszy, czego Ci życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkka
to myikaj teraz a nie siedz przed kompem,lekarz coś doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża to masakra, jedyny powód , dla którego nie mogę tego robić, mam ciążofobię już wolę wstrzemięźliwość niż zajść :( tyle przyjemności mija...:( życzę Ci abyś jednak nie była i mogła dalej korzystać z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
dziekuje wam dziewczyny.... bardzo mi pomogłyście...pozdrawiam wszystkie i ściskam....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepwena
lekarz powiedział że juz zapożno na tabletki te...i musze czekac do dnia okresu żeby zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkka
jno to niestety nic nie zrobisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjjjj
bardzo prawdopodobne że jesteś w ciąży - tabsy jeszcze mogły ci zwiększyć płodność więc nawet niezdziw sie bliźniaków - i nie strasze cie tylko uświadamiam bo w pierwszym cyklu bez tabsow różnie się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z jojjjj, po odstawieniu tabletek a tym bardziej w pierwszym cyklu po organizm szaleje i jajniki zaczynaja pracowac wiec sa wieksze szanse na zajscie w ciaze.... Mam nadzieje jednak, ze Tobie sie udalo i nie bedziesz w ciazy bo z takim nieodpowiedzialnym chlopakiem nikomu bym nie życzyła... Nie moge pojąć jak można sie tak zachowac? Czy on nie wiedzial ze nawet w dni nie plodne po spuszczeniu sie mozna zajsc w ciąże?? Troch pomyslec to nie boli ;) A Ty bedziesz miec teraz nauczke i jak sie uda to nie dopusc zeby kolejnym razem emocje i euforia byly gorą i pomysl o rozsądnym zabezpieczeniu, jesli nie mozesz brac tabletek to moze jakies globulki+prezerwatywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży. Ale test najlepiej beta hcg z krwi zrób dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Teraz po odstawieniu tabsów organizm będzie szaleć więc nie zdziwe się jak trafiłaś na owulację. Tak na marginesie ginekolog mogla przepisać Ci plastry, krążki dopochwowe. To nie ma nic wspólnego z wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie gosciu chcial sobie zrobic gwarancje ze go nie zostawisz.Bardzo prawdopodobne ze jestes w ciazy. A jego to bym sklepala po pysku za to. Poza tym stosunek przerywany to bardzo glupi pomysl bo przed wytryskiem jest kropelkowanie i tez moze dojc do zaplodnienia. Mam nadzieje ze cie nie zostawi a ty sie ciesz ze nie masz 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoko
obys nie byla w ciazy i zostaw tego idiote, bo Cie chce zlapac na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×