Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patriciadallas

INNE BUTY -takie ktorych nie ma nikt.

Polecane posty

Gość patriciadallasshop
Po raz pierwszy spotykam sie z tyloma negatywnymi opjniami na ich temat ale ok spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETO, z czym do ludzi. TAKIE BUTY, to szczyt KICZU. Boże ale bezguscie z Ciebie musi być:) Ja ubieram się mega seksownie, kobieco- ale takie buty. PORAŻKA:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
Mega sexy i kobieco to pokaz :)? Moze inni ocenia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczneicowazneinnenizwszystki
jak dla mnie bomba podaj namiary na swoje aukcje na allegro :) pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projektuje
Ty sprzedajesz a ja projektuje buty.jestem na bieząco z targami obuwia, z katalogami i uwierz mi ze te buty nie sa jakies mega odlotowe.owszem oko mogą przyciągnąc w polskim sklepie, ale nabywców niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz do potęgi n-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczneicowazneinnenizwszystki
te botki w panterke sa boskie juz sie w nich zakochalam :) ja tez sie dziwie ze jest tyle negatywnych opini widac ze w polsce podoba sie to co kazdy nosi a ja nienawidze miec butow takich jak polowa lasek z mojego miasta juz ma i gdyby nie taka duza cena napewno bym chetnie jakies wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczneicowazneinnenizwszystki
te w panterke sa plaskie czy na obcasie bo nie widac i jaka by byla ostaeczna cena :) moj ades email sen7ses@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz dac namiary na swoja aukcje na allegro sliczne te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy stówy za taki kicz
autorka lubi robić z siebie pośmiewisko! Bo uwierz,że jak ludzie się gapią na twoje buty to nie znaczy ,że są "CZADERSKIE"!!!! masakra! Moim skromnym zdaniem., cena to chyba jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczneicowazneinnenizwszystki
posmiewisko?? to co twoim zdaniem jest ok?? to co kazdy juz ma ??to co kazdy nosi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy stówy za taki kicz
do koleżanki powyżej czyli autorki. Nie podpisuj się pod niby inne osoby podniecające się takim badziewiem... hehe żałosne:) powodzenia w noszeniu tych super ślicznych buciczków!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczneicowazneinnenizwszystki
ja nie jestem autorka topiku mi sie poprostu podobaja te butki nie wszystkie ale niektore sa naprawde ok i jedynie to wy tu robicie z siebie posmiewisko zallll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żartujesz
co za ochydztwo.Za darmo bym nie włożyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube babsko
pierwsze są ładne i te z obcasem w kształcie serca ale niestety pasują tylko na pewne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negresco
Pracujesz w cyrku :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
do < "projektuje "> Ty sprzedajesz a ja projektuje buty.jestem na bieząco z targami obuwia, z katalogami i uwierz mi ze te buty nie sa jakies mega odlotowe.owszem oko mogą przyciągnąc w polskim sklepie, ale nabywców niewielu. -------------------------------------------------------------------------- Dzieki za opinie ,pochwal sie jakie projektujesz napewno nie tylko ja bym chciala zobaczyc skoro jestes znawczynia trendow ;-). Nabywcow mam wec akurat na to ponazekac nie moge :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
do : jak dla mnie bomba podaj namiary na swoje aukcje na allegro pozdrawiam kasia Kasiu jesli jestes zainteresowana podaje ci swoj nr gg: 7107136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
do : do koleżanki powyżej czyli autorki. Nie podpisuj się pod niby inne osoby podniecające się takim badziewiem... hehe żałosne powodzenia w noszeniu tych super ślicznych buciczków! ------------------------------------------------------------------------ Jestescie niepowazne laski niewiem po ile wy macie lat ale nie po to z akladalam to forum zeby miec tu jakies cyrki z wami,tego typu ze sama sobie opinie podstawiam GLODNEMU CHLEB NA MYSLI??? po to zalozylam zeby poznac opinie innych krytyczne i nie krtyczne takze takie pisanie swiadczy tylko o was,i waszym poziomie inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
do "negresco " Pracujesz w cyrku ? --------------------------------------------- Ty chyba tam robisz za osla co ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko/sprzedawco tandetny może być też wygląd i właśnie wygląd tych butów oceniam na tandetny. brzydkie nie równa się tandetne. one kojarzą mi się z bazarkiem (nawet jeśli ich konkretnie nie ma to znajdę coś w tym stylu) ich wygląd przywodzi mi od razu na myśl taniość. i takie jest moje skojarzenie z nimi. tutaj później w komentarzach pojawiło się lepsze określenie - kicz wiec jeśli uważasz że nie można użyć słowa tandetne do wyglądu to możesz je zastąpić słowem kiczowate. jak wolisz. ps. na twoim miejscu nie reagowała bym tak źle i opryskliwie oraz nie obrażała ludzi. w handlu "klient nasz pan" wiec nawet jeśli mu się nie podoba to trzeba przyjąć stanowisko neutralne a nie urągać mu inaczej marna przyszłość w tej branży. pierwsza myśl jaka mi teraz przychodzi to jak bym hipotetycznie coś zamówiła u ciebie i np. zaginęła przesyłka/doszedł inny towar/coś było niezgodnie z opisem to mam wrażenie że zostałabym obrzucona wyzwiskami i nici z towaru i pieniędzy. złość i obelżywość szkodzi interesom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi sie podobaja.
Sa inne niz wszystkie. oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriciadallasshop
Nibys przesadzilas po calej lini. Ja nikogo nie obrazilam tak to mnie tutaj ktos prubuje obrazic njakbys nie zauwazyla ale widze ze twoja uwaga skupia sie teraz tylko wokol mnie ,i tego co odpisuje tym dziewczynom ktore tepo komentuja nie wnoszac nic konkretnego przykladem jest CYRK . takze zastanow sie najpierw nad swoja wypowiedzia. Lubie krytyke i lubie wyrazac rowniez swoje zdanie,a klientki mam i sa zadowolone takze zle ci sie wydaje.A jesli chodzi o interesy jestem dobrym partnerem i nie oszukuje ludzi,a gdybys dostala zly towar to napewno nie bylo by to z mojej winy zreszta jestem osoba bardzo elastyczna i zawszze wszytsko ze mna mozna rozwiazac dojsc do porozumienia tylko trzeba tego chciec a nie wypisywac takie glodne kawalki jak niektore dzieci tu pisza bo nie sadze zeby to byly osoby dorosle,chociazby pelnoletnie moja kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wszystko. tylko jedna uwaga one to klientela ty to sprzedawca a to różnica. jako klient mogę marudzić nawet w złym stylu i wrednie być upierdliwą. jakbyś pracowała kiedyś jako sprzedawca to wiedziała byś jak w sklepach (tych sieciowych) zwraca się na to uwagę. klientki mogą być wredne i chamskie ale sprzedawczyni nie może im odpowiedzieć tym samym. tak to działa. sprzedawca - pomaga ma być miły bezwarunkowo. tak działa handel. ty zabiegasz o klientki a nie one o ciebie na marudzenie mogą pozwolić sobie tylko wielcy projektanci których rzeczy są rozchwytane. nie napisałam także ze jest tak jak w moim opisie ale że takie wrażenie odnoszę przez twoje zachowanie. i to działa na minus. nie wszyscy mają kulturę i musisz się do tego przyzwyczaić i być trochę wyżej a nie zniżać się do poziomu. to jest wolne forum każdy może coś napisać a ty reagujesz zbyt steresowo . w interesach nie ma miejsca na emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja też uważam, że butki są dla panienek lekkich obyczajów... bardzo lubię szpilki i wysokie obcasy od czasu do czasu noszę, ale te co tutaj zobaczyłam są baardzo brzydkie i nie w moim guście absolutnie ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w nich jest...
wyjatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×