Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar19

świadek w sprawie rozwodowej

Polecane posty

Od 15.09.2008r mieszkam z kobietą która niema rozwodu.Ja jestem rozwodnikiem .Dziś otrzymałem wezwanie na sprawę rozwodową ,jej sprawę.Na światka powołał mnie jej mąż. Nie ukrywam że żeśmy czekali na tą sprawę, chcemy się pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
nie mozesz, bo nie jestes spokrewniony ani spowinowaony ( tak mi sie wydaje) ale moze ktos lepiej bedzie wiedzial. domyslam sie ze zlowyl pozew z orzeczeniem o winie zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ją zdradzał przez wiele lat.Ona poznała mnie i postanowiła odejść od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
ja pytam co wniosl w pozwie? z czyjej winy? a ty nie na temat odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje żądają z orzeczeniem owinie pewnie będzie to trwało (długo ta sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
aha rozumim, ze on wniosl pozew z jej winy a ona w odpowiedzi na pozew rzada rozniez jego winy? napewno bedzie sie ciagnac.. wywlekanie brudow, swiadowie itd, szkoda ze wie jak sie nazywasz i gdzie mieszkasz , bo inaczej nie wiedzial by nawet kogo wpisac jako swiadka. skad wie takie informacje o tobie? wiadomo, ze sprawa bedzie wczesniej czy pozniej i takich informacji sie nie podaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
aha to wnoszac pozew myslala,z e on sie zgodzi tak bez orzekania winy? a jak on odpisal, ze zada z jej winy to ona tez zmienila zdanie tak? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona złożyła pierwsza pozew.Dzieci poszły z nim bo liczył że pójdzie za nim.Następnie on zaproponował rozwód z mety pod warunkiem że przyjmuje winę na siebie i po 1000zł alimentów na dziecko.Dziecko w pażdzierniku I się nie uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
nie rozumiem co Dziecko w pażdzierniku I się nie uczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ten okres mówi jej że nas zniszczy.Że ona zostanie sama.Bez środków do życia.Alimenty domaga się odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
od ciebie nie moze od ciebie rzadac , bo nie jestes po slubie z matka dzici, wiec te dzieci sa obce dla ciebie w swietle prawa, moze zrezygnujcie ze slubu bo almenty na jej dzici moga byc pozniejn sciagane z twojego majatku, a jej sytuacja finansowa bedzie sie roniez opierala na twoich zarobkach jako meza, wiec moze lepiej w konkubinacie zyc a slub wziasc jak dzieci sie usamodzielnia. a zabezpieczcie sie spisujac testament, zona na ciebie a ty na zone i bedzie klarowna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje na mój temat uzyskał od wspólnych naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to fakt lepiej poczekać ze ślubem.Tym bardziej że ja mam syna na którego płace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
mam nadzizje ze ci zyczliwi znajomi juz nie sa waszymi znajomymi :( kopnela bym jednego z druga w dupe za przekazywanie takich informacji. A testament juz jutro idzccie spisac, bo co bedzie jak tfu tfu twojej ukochanej cos sie stanie? spadek po niej dostanie dzicko i maz, a Ty niestety nic, wiec warto pomyslec o przepisaniu calego sapdku na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to niema mowy o spadku.Ona przeprowadziła się do mnie tylko z osobistymi rzeczami .Wniosła sens życia.A tego w spadku nie można chyba zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dzieci zostały z nim i ona nie zamierza o nie walczyć to będzie ją ten rozwold sporo kosztował... zwłaszcza, że sąd prawdopodobnie przychyli się do jej winy w takiej sytuacji alimentów od Ciebie nikt żądać nie może, ale radze przed ślubem podpisać intercyzę, zwłaszcza, że masz na utrzymaniu dziecko z innego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast zajmować się 'przepisywaniem spadku" (cokolwiek miałoby to znaczyc ;-) ) radzę doprowadzic rozwód do końca były mąż nie dziedziczy niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeznań raczej nie możesz odmówić przygotuj się na dokładne opisanie waszego związku, łącznie z odpowiedziamy na bardzo osobiste pytania z działu: życie intymne sąd będzie chciał ustalić czy nastąpił całkowity rozpad małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
a ja uwazam przepisanie calego swojego majatku osobie, osobom, aktem notarialnym w przyadku smierci :) takie cos wlasnie testamentem sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
jeszcze jedna osoba pisze tak jak ja o zeznaniach wiec chyba bedziesz musial pojechac i tlumaczyc sie jej mezowi z bardzo osobistych rezczy :( co nie oznacza ze musisz powiedziec np dokladna date pierwszego stosunku. z zona mozecie sie dogadac ze wasze zeznania beda takie same i zgodne i np zeznacie ze jeszcze nie wspolzyliscie. tego sad i takmwam nie udowodni czy mowicie z tym prawde czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
a co ma chec walki o dzici do wony rozpadu malzenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------89
dzieci i winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo dzieci jak ja się rozwodziłem to decydowali rodzice lub sąd z kim dziecko .Teraz wiem że jest ta;13lat ma ukończone dziecko i ma prawo podjęcia decyzji z kim chce zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×