Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biały storczyk

Która sukienka ładniejsza?

Polecane posty

Gość biały storczyk

Oto moje faworytki wsrod sukienek i zadna inna nie wchodzi w gre... Jutro ide do krawcowej i musze si wreszcie zdecydowac. Pomozcie :) http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=11&style=SD5230 ale jak juz to bez tego ramiaczka i ewentualnie jakies krysztalki na tym pasie bytrzeba dodac http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&page=6&style=A3241CS ale ramiaczka tez bym nie chciala Podobaja sie Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga jest ladniejsza,ale ja bym w niej zostawila jednak te ramiaczka. Na weselu bedzie Ci wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiska
obydwi śliczne ale wybralabym chyba 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa_sniegu.
obie sa ladne, tylko pytanie czy ty sie juz mierzylas do tego fasonu i wiesz jak wygladasz? bo czesto to co nam sie na necie podoba to w rzeczywistosci wcale nie lezy na nas dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia123
zdecydowanie 2 i w żadnym wypadku nie rezygnuj z ramiączek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marletta
zgadzam sie z poprzedniczką - musisz zmierzyć coś podobnego - bo te sukienki ślicznie wyglądaja na wysokiej dziewczynie - ale sukienki sa piekne - niezaprzeczalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlikooo
piekna jest cudowna ale fakt bez tego ramiaczka, az sobie ja dodalam do mojego folderu z najladniejszymi sukienkami, w koncu tez cos bede musiala wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam, że nr 2 :) i ramiączka też bym zostawiła :) Jakie my tu zgodne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nea11
KONIECZNIE musisz ten fason wczesniej zmierzyc (mam nadzieje ze gdzies mierzylas) bo to na modelkach wyglada cudnie a na niektorych dziewczynach (np na mnie) wyglada fatalnie.. Jesli mierzylas i jestes pewna ze taki fason chcesz, to obie mi sie podobaja, moze ta 1 bardziej oryginalna dzieki tym ramiaczkom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały storczyk
mierzylam taki fason (nie byla to jednak suknia slubna). Jestem raczej niska bo mam 165cm/54kg ale bede miala buciki na 7cm szpileczce. Jestem drobnokoscista i przez to wydaje sie jeszcze szczuplejsza bo moje chude rece mnie "wydluzaja" ;) Widze, ze wiekszosc stawia na 2... i z ramiaczkami! hmmm moze macie racje one dodaja uroku. A jeszcze pokaze wam moja fryzurke ktora wybralam sobie jak narazie ;) http://www.brides.com/beauty/hairstyles/gallery/editorspick/detail/187601?offset=42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtj
pierwsza, tylko te ramiaczka jakos inaczej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały storczyk
wiadomo ze nie wygladam jak ta modelka ze zdjecia, bo ona ma bardzo szczupla wrecz niemozliwie szczupla talie -moze fotak troszke obrobiona, ale mysle ze bedzie dobrze lezala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka zielona
Obie są piękne, ale druga ładniejsza. Wreszcie dziewczyna z dobrym gustem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielich rozkoszy
dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh
Obie sliczne, ale chyba jednak pierwsza. Druga troche przypomina halke. Zreszta nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie : wreszcie dziewczyna z gustem:)... a bez ramiaczek odradzam - nie wygodne, nie kazdemu pasuje i strasznie oklepane...wiec ramiaczka koniecznie! poza tym to bardzo zle wyglada gdy panna mloda co chwile \"podciaga\" kiecke nie tylko na zywo ale na zdjeciach, ew video :(( wogole sukienki podobne do tej ktora ja mialam. Ile kosztuje, mniej wiecej, uszycie takiej kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wybieram między tymi sukienkami :) i też planuję kręcone włosy z wpiętymi kwiatami :D w jakim mieście szyjesz i w jakiej cenie, jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilka
Pierwsza! zgadzam się że druga przypomina halkę... Albo koszulę nocną:P też mi się tak skojarzyła:) Pierwsza jest cuuudowna. Taka kobieca a jednoczesnie delikatna... I fryzura rewelacyjnie do niej pasuje:) ta druga tak jakby z \"Dynastii\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrolinaa
pierwsza ladniejsza, przynajmniej moim zdaniem :) jest śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhnhg
chyba jednak 1 bardziej mi sie poodba i nie rezygnuj z szelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×