Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stażysta

Do jakiego banku na staż??

Polecane posty

Gość Stażysta

Jaki bank polecacie na start w bankowości?? Chodzi mi konkretnie o możliwość nauczenia się czegokolwiek oraz o atmosferę w pracy, gdyż o zarobkach nie ma póki co wspominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie pko bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeee
nie polecam citi strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawelny
a Polbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasua
Zastanów się czy na pewno chcesz iść na staż do banku. Ja nie polecam. Byłam na stażu w banku spółdzielczym. Atmosfera owszem fajna ale nie nauczyłąm się tam prawie nic. Będąc stażystą nie masz dostępu do systemu - chyba że ktoś Ci użyczy swojego loginu. Chyba że ktoś Ci użyczy swojego i pozwoli raz na miesiąc zrobić sobie przelew albo założyć rachunek. Pozostaje Ci praca z papierkami - tzn segregowanie, drukowanie umów itd. Jak już bardzo chcesz do banku to radzę mniejsze oddziały bo jest szansa że dadzą Cie na obsługę a na obsłudzę można się wiele dowiedzieć o ludziach, o tym jak rozmawiać z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażysta
Karasua...wiesz z obsługą klienta miałem do czynienia ponad 3 lata więc trochę o tym wiem, co prawda nie w sektorze bankowości ale jednak. A prawda taka, że chciałbym w przyszłości pracować w banku, bo co innego mogę w dniu dzisiejszym robić będąc po studiach?? Nigdzie nie chcą mnie przyjąć, bo słyszę, że albo nie mam doświadczenia w postaci odpowiedniej ilości lat, albo z drugiej strony mam za wysokie kwalifikacje jak już chcę zaczepić się obojętnie gdzie, aby był jakiś grosz i zrób tu coś pożytecznego. Ale dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasua
nie chodziło mi o tylko o to że nauczysz się czegoś na temat obsługi klienta, ale głównie o to że przyglądając się pracy doradców (bo nie wierzę że jako stażyście pozwolą Ci samodzielnie obsługiwać) możesz się troszkę dowiedzieć na czym polega ta cała bankowość. Jesteś po studiach więc na pewno sporo o tym wiesz ale uwierz mi że w back office kompletnie niczego się nie nauczysz... chyba że nie umiesz bić pieczątek. JA byłam i na obsłudze i na zapleczu więc wiem na czym polega różnica. Trochę mi przypominasz siebie sprzed roku. Też mi się wtedy ubzdurało że chcę pracować w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażysta
Ubzdurała Ci się praca w banku??:) A mogę wiedzieć, co robisz dzisiaj, bo raczej zakładam, że sprawa z bankiem poszła w zapomnienie z tego, co czytam:) Ale powiedz, ten program Millenium Champions do którego podałem link wyżej to orientujesz się czy byłby jakiś w miarę ogarnięty czy raczej nie ma co sobie głowy zawracać?? Dzięki wielkie za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu staz? masz 3-letnie doswiadczenie w pracy z klientem, nie lepiej od razu startowac do pracy jako doradca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażysta
No niby mam 3 letnie doświadczenie w pracy z klientem, ale jednak nie jeżeli chodzi o bankowość czy finanse i tu wydaje mi się, że może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie 2 lata temu nie było jeszcze kryzysu, ale dostalam prace w banku bez _zadnego_ doswiadczenia :) Procedury sa i tak w kazdym banku inne, blade pojecie o produktach i terminologii musisz miec, ale tyle sie doczytasz w necie, a sprzedaz to podstawa. Masz gadane, to dasz sobie rade :) grunt, zebys byl pewny siebie na rozmowie i przygotowal sie do niej (cos o firmie, cos o produktach i jak sprzedac dlugopis;). Na poczatek probuj do bankow typu lucas, eurobank, getinbank. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaa80
Stefczyk - atmosfera jest mega i mozna sie wiele nauczyć, widzę po sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×