Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdoolowana

mam mega problem

Polecane posty

Gość zdoolowana

Mam kilka problemów: 1. smierdzi mi z ust - chociaz myje zeby, rano i wieczorem, zuje gumy itp. a czuje ze mi smierdzi. (czesto mam gazy z ust, ktore nie sa przyjemne). 2. gdy sie stresuje moje ciało wydobywa tak nieprzyjemny zapach ze sa juz wytrzymac nie moge (szczegolnie spod pach). Nawet gdy wyjde z kapieli, uzyje balsamu pozniej perfum, czuje ze zapach jest zbyt intensywny;/ 3. po umyciu głowy, nastepnego dnia czuje ze mi smierdzi. Staram sie dbac o siebie, myje sie 2 razy dziennie. Czy to mozliwe ze od stersu cialo wydobywa tak nieprzyjemny zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoniewarteK
Skoro tak dbasz o swoją higiene to raczej nie powinnas smierdziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoolowana
Uwazam ze dbam o siebie, ale nie wiem skad tem smrod sie bierze;/ Moze ktos mi pomoc, czy wyc tez macie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moze jestes przeczulona na tym punkcie i Ci sie tak wydaje tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaaaaaaa_aaaaaaaaa
powiedzial Ci ktos Kiedys lub ostatnio ze smierdzisz? chodzi o rodzine czy cos jesli nie to czym Ty sie martwisz masz obsesje na tym punkcie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie masz...
jesli czujesz zapach z buzi, masz ciezki zapach potu , to zapewne cierpisz na broblemy gastryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdoolowana
Odczuwam ten zapach przy wielkim i srednim stresie. Nawet jak jestem po kapieli. Meczy mnie to bardzo i pewnie otoczenie tez;/ Byc moze powinnam isc z tym do lekarza, ale wychodze z zalozenia ze raczej zaden lekarz mi nie pomoze. Tak jak czytałam na forum , ludzie maja podobny problem do mojego. Byli u lekarza i nic to nie dalo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×