Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yaris68

Jak zabezpieczyć mięso przed szybkim rozmrożeniem

Polecane posty

Gość Yaris68

Za tydzień wyjeżdżam na urlop. I z racji tego, iż moje dzieci są silnymi alergikami, zmuszona jestem zabrać ze sobą część wyżywienia np. filet z królika czy kurczaka. Nasza podróż (auto + samolot) zajmie ok.12 godzin) Jak zabezpieczyć zamrożone filety, by jak najdłużej po wyjęciu z domu, z zamrażarki nie roztopiły się? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakaacje
A ze tak zapytam dokad lecisz? Bo zeby przewozic mieso,zwlaszcza samolotem poza granice unii i do niektorych krajow unii musisz miec badanie weterynaryjne tego miesa,pozwolenie i to w jezyku kraju,do ktorego sie udajesz. Niektorych mies wogole nie wolno przewozic. Zastanow sie, bo moga wlepic ci kare na lotnisku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaris68
Nie obawiam się aż tak restrykcyjnych kontroli. Lecę do Splitu, a tam można przewieźc do 10 kg mięsa. W moim przypadku to 1kg-1,5 kg. To wszystko Tylko jak je dowieźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagotuj do słoików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakaacje
musisz kupic plecak, taki do chlodzenia napoi np. Wiesz, taki z szara folia w srodku, hermetyczny. Do niego wklada sie takie "akumulatory", plastikowe pojemniki z zamrozona woda. Moze cos pomoze:) Najlepsza bylaby lodowka turystyczna. moja trzyma do 24 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owinięcie zamrożonego mięcha w gazety ( typu wyborcza) + lodówka turystyczna + wkłady . Ale czy dla takiej ilości mięsa warto się fatygować ? Przecież w Splicie tez na pewno są sklepy mięsne z drobiem i króliczyną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuil
folia aluminiowa,gazety i do plecaka specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaris68
Dziękuję za odpowiedzi. Już teraz wiem, jak się z tym mięchem obejść :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×