Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terri

honda civic czy opel insignia

Polecane posty

oba modele bardzo mi się podobają. W przyszłym roku chce kupic, tylko juz sama nie wiem który. Czytałam duzo pozytywnych opini o tych modelach. Może ktoś z Was się zna, bądź jest posiadaczem któregos z nich. Prosiłabym o opinie. http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/Honda_Civic_Type_1092484.jpg http://www.caradvice.com.au/wp-content/uploads/2008/06/opel_insignia_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzixx
Ja nie mam żadnego z nich ale jeśli mogę ci coś doradzić to nie kupuj 3drzwiowego,ja niedawno kupiłam i teraz bardzo żałuje bo to jednak troche niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuil
japonczyk lepszy niz niemiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hho
honda civic to tez moje marzenie, ale niestety, jeszcze zbyt droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz cos to oczywiscie 5 drzwiowy, tez w chwili obecnej mam 3 drzwiowy, wiem co to za udreka ;) No własnie duzo ludzi mówi ze ogolnie Opel to nie bardzo, ale moze ta Insignia jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opel to niemieckie jeździdło dla najuboższych (tam), wolalabym jednak japońca, ponoć są niepsujne :) a co do wyglądu... każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuil
juz nie przesadzaj ewa z tym oplem tak samo sie mowi i o vw, nie sa to zle auta ale jednak honda lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dla najuboższych, ale te 120 000 zł to nie jest taniocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuil
za to na naszych drogach lepiej spr sie niemiec, japonce maja dosc twarde zawieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie w wadach tego civica, czytałam o tym zawieszeniu...a jak do tego pory nie znalazlam wad w insigni. Oprócz tego typu, że to opel-ale nikt nie podał konkretów, moze ogolnie kiedys ople byly gorsze, moze juz sie wyrobiły...aj i bądź tu mądry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolxd
ford mustang gto 500 w tej cenie by sie znalazł :D jak stac cie na paliwo oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem typową kobieta:P dla mnie w autach najważniejszy jest wygląd:P a ten mustang mi sie nie podoba No i nie bede kupować auta tylko po to, żeby codziennie stacje benzynową odwiedzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego napisalam, że opel jest dla najuboższych TAM, czyli najtańszą niemiecką marką u nas to pewnie daewoo albo fiat po raz drugi - wybrałabym japońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaa25
honda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo stanowczy jestescie w wypowiedziach, dlatego skłaniam się ku hondzie ;) Tylko czy mozecie podac konkretny powod dlaczego nie insignia? Co z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hysterical syndrome
zawsze chciałam tę hondę, bo poleciałam na jej wygląd. teraz tyle ich po ulicach jeździ, że słabo mi na sam widok. dlatego wybrałabym insignię, żeby jeździć czymś mniej popularnym. piszę czysto teoretycznie, bo na samochodach się nie znam w ogóle, gdyby mi przyszło wybierać to poprosiłabym faceta o radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczna nokia 5800
honda civic jest piekny mam czarnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyczna--> a mozesz cos wiecej opisac, jak sie sprawdza w trasie? Może zauwazyłas/es w nim jakies wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam temat, bo wciąż mam dylemat:( Te hondy tak sie ostatnio rozmnożyły na drogach, że szok. Wciąż bardzo mi się podoba, ale Insignia to jednak auto z klasą, taki krok w autach na przód...Wie ktoś cos więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten opel
jest prześliczny. honda mało praktyczna bo trzydrzwiowa. weź opla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz nie lada dylemat... oba auta sa super jesli chodzi o wyglad, wydaje mi sie ze honda ma w sobie sportowa nutkę co bardzo mi sie podoba a opel jest bardziej elegancki, rozwaz tez kwestie czy to ma byc samochod rodzinny czy tylko dla Ciebie, wydaje mi sie ze w oplu jest wiecej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honda tez jest 5 drzwiowa. Jesli już zdecyduję sie ktory wybrać to chce, żeby to autko służyło nie na 3,4 lata tylko na dłużej, a wtedy wiadomo, ze rodzinka się rozrośnie ;) Na początku zakochana byłam w tej hondzie, ale jeśli można tak powiedzieć to mi się przejadła. Choć mimo wszytsko dalej mnie jakos tak \"pociąga\". Z kolei Insignia... ciekawe jak się ją prowadzi. Jak dla mnie, z wyglądu przebija wszystkie. Te owalne kształty, elegancja, poprostu płynie po drodze. Tylko dużo osób mówi mi, że to Opel. Obawiam się, że może mieć coś z blachą nie tak, bądź jakieś inne wady...Ale z drugiej strony może to ulepszyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insignia to samochod nowej generacji, to juz nie te ople co dawniej, a najlepiej zrobisz jak zapytasz w salonie opla i hondy co Ci doradza albo pogadaj z jakims facetem ktory sie na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie miałam nadzieję, że tutaj bedzie sie ktos znał:P Wiesz jak to jest w salonach, każdy bedzie wychwalał swoje... Poszukam na jakiś forach motoryzacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NorbertFiczuk
Hmm no myślę, że Honda Civic aja uwielbiam japońską motoryzacje, także od razu podjąłbym taki wybór. A co powiesz na Hondę Civic Type R? Jeżeli masz czasami zacięcie rajdowca to auto jest naprawdę genialne na tor i za miasto. Warto obejrzeć filmiki z testów na kanale HondaPlaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×