Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Justtyska
Cześć wszystkim :-) Ja dopiero teraz moge pisac - bo rano miałam problem z netem ;-) Co słychać dziewczyny ?? Kate co to za złe wiadomości ?? Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsttyśka
Faktycznie jakoś dzisiaj tu cicho strasznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Justtyska :) Fajowo ze jestes :) A bo moze Ty nie wiesz, ale mialam takie przeboje z moja kolezanka ktora spotykala sie z moim bratem... No i Brat z nia zerwal jakos 2 tygodnbie temu a teraz sie dowiedzialam ze Ona do niego wrocila na 4 łapach a On na to pozwolił!!! Powiedzialam jeje, ze teraz to tak wyglada jakby Ona siebie nie szanowała, ze On jej nie szanuje, i ze On ma wladze w tym zwiazku, bo jak jemu sie nie bedzie cos podobalo to Ona podobno to zmieni a jak jej sie cos nie bedzie podobac to On ja zostawi... i co to za zwiazek? Jak mozna byc az takim DESPERATEM???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Jak moża mierzyć swoja wartośc na zasadzie: mam faceta to jest dobrze, a jakby nie miała to jest do niczego? Ja tak to odbieram. Ona uuwaza ze to uczucia nią kieruja, ale moim zdniem to desperacja!!! Wiem ze Ona ma dziecko i ze nie łatwo jest sobie znalezc partnera jak sie ma przeszłosc i obowiązek, ale do cholery, mój brat nie jest materiałem na męża wiec po cholere ona sie w to pakuje. Taka inteligenta, wygadana, ładna, zaradna dziewczyna a taka desperatka! PAranoja. Moj Brat powiedzial jej prosto z mostu, ze On chce sie bawic, ze jego nie interesujepowazny zwiazek a Ona i tak chce z nim byc? To sa uczucia? To chyba jest CHORE!!! A co Ty myslisz Justtyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyska
Mysle podobnie jak Ty !!! Nie rozumiem jak niektóre dziewczyny potrfia bydż tak głupie i do tgo matka ?? , która powinna jednak troszke patrzeć przy wyborze partnera , ze ma dziecko i ten facet nie będzie tylko jej mężem ale tez ojcem dla jej dziecka !!!!! Ja uważam - ze takie gonienie za facetem jest żałosne i nie wiem jak można tak się ponizać . Ja w życiu nie była bym z gościem który raz mnie olał - o nie, co to,to nie . Trzeba mieć swoją dumę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
A wiesz co jest najlepsze? Ja jej to wszystko co napisałam to mniej wiecej jej to powiedziałam. A ona na to, ze Ona wie, ze rozumie, wie ze mam racje, ale.... uczucia sa silniejsze!!! Brak mi słów. Ona ma chyba jakies kompleksy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Tak szczerze, to Ko9cham mojego brata, ale On nie jest dla niej dobrym partnerem. Niestety, ale ma zadatki na alkoholika, a jak Ona mu powiedziała ze za duzo pije to On przez kilka dni sie z nią nie widział, bo skoro jej to przeszkadza to po co ma przyjezdzac.... Brak mi slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Do jutra, mam nadzieje ze bedziecie bardziej rozmowne :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Cześć Dziewczyny:)Ja byłam na weselu, niewyspana jestem niesamowicie a jeszcze dzisiaj byłam w pracy w szkole i dłużej niż zazwyczaj ze względu na kółko.Na weselu było super wybawiłam się za wszystkie czasu..i pomyśleć że ja to mówię... Kate mówiąc krótko ta Twoja koleżanka to nie jest mądra...i kiedyś za to zapłaci... Patryska a powiedz mi czy masz już ten zestaw do żeli z allegro?? Ja jutro też w szkole po pracy muszę kupić dla mojego Ł.na te zapomniane imieniny...No nic uciekam idę się położyć bo czuję zmęczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Czesc . Chora jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Hej dziewczyny :) Kate co sie stalo na co jestes chora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Gardło mnie zaczęło bolec wczoraj wieczorem i do tego doszedł katar. Dzis caly czas smarkam i mam pewnie stan podgorączkowy :( I to w sumie przez nos moge oddychac wiec to pewnie zatoki!!! :( Ide do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no idz idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
emo-800 czekam na ten zestaw :) ale juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ide do lekarza. Jutro mam zapisanego laryngologa, wiec moze mnie nie byc z Wami. Milego dnia. Papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
no papa Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
uuuu nikt nie pisze :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
O jakie pustki tu wczoraj były... ja dzisiaj w biurowej mam kontrole ISO i zaczynam się bać bo nic się na nią nie uczyłam...bo w sumie i tak wiem że nie będę tu pracowała dlatego sobie to olałam... Kate i jak tam zdrowa?? Patryska a Ty zakupiłaś żel z lampą czy jak?mogłabyś podesłać linka co takiego kupiłaś?? Gummka gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Emo-800. Wczoraj były totalne pustki :( Dzis musicie radzic sobie beze mnie bo ja leże. Nic na to nie poradze :( Moze w piatek bede w pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
O to nieciekawie ...teraz taki właśnie ciężki okres i łatwo jest zachorować... ja w pracy o 10 mam ten egzamin a potem będę miała full pracy aż mi się nic nie chce poza tym dowiedziałam się że potrzebowali do jednej szkoł która jest blisko mnie i to na dwa dni czyli mogłabym rzucić biurową i zarabiałamym nieźle a tak niestety przegapiłam okazję i to poszukiwali jakoś 2 września ale ja wtedy nie patrzyłam na stroną kuratorium normalnie jestem zła... No nic to zdrowiej Kate...i jak dasz radę to skrobnij coś z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
witam, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddeeeeeeeeeeeee
Ja jestem bezrobotny i cały dzień nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja tez chyba bede chora :( ale nie moge zachorowac bo w sobote ide na wesele do kuzynki i jestem swiadkowa wiec nie moge sie rozlozyc musze kupic sobie zaraz jakies tabletki ktore zapobiegaja chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patryska jak czujesz,że coś Cię łapie to weź coś kloniecznie i wygrzej się w łózku bo to nie ma żartów dużo osób teraz choruje.Dziekuję za wysłanie linka,chyba też zamówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
smutno mi jak tak nic nie piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Hej Dziewczyny. Ja wciąż chora :( Mąż poszedł do pracy a ja wstałam zeby łyknąć tabletki. :( Widze ze Gummka i Justtyska w ogole nie pisza :( Czyzby mialy problem z netem?> Pozdrawiam :) Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Witam dziewczyny !!! co sie z Wami dzieje co juz nie macie ochoty pisac na tym topicu !!!! oj nie ładnie nie ładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Hej Patryska.Ja dzisiaj byłam w szkole jutro będę się bardziej udzielać...Kate pewnie też by pisała ale jest chora...Tylko nie wiem co z Gummka?? Pozdrawiam. P.S. Kate wracaj szybko do zdrowia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziękuje emo800 :) W poniedziałek napewno znów bede z Wami :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×