Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate z nad rzeki Hudson

Czy Wy tez nudzicie się w pracy?????

Polecane posty

Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-800 ja wczoraj byłam, ale fatalnie sie czułam. Dzis juz jest lepiej. :) Obawiam sie ze trzeba sie pogodzic z tym ze nasz topik umarł :( Milego dnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaplujka
nie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
Hej dziewczyny ja nie pisalam bo bylam na zwolnieniu lekarskim 10 dni. musialam troche odpoczac od tej pracy. co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
jaki topik umrał kto tak twiedzi on żyje :) i ma sie całkiem nieźle tylko piszcie dziewczyny , ja dzis mogłam wyjść na spotaknie z biura i było całkiem fajnie :0 jakas odskoczniaa teraaz czekam końca pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja jestem ale o czym pisac kiedy nikt nie odpisze............ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
No i faktycznie nasz temat padł...Szkoda wielka...:( Gdyby któraś zerknęła na ten temat to pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Ja zerkam codziennie :) Nie zapomniałam o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Ja też zerkam często popołudniu.dzisiaj jestem w biurowej ale to już moja końcówka kariery turaj,bo od listopada znalazłam drugą szkołę także będę w dwóch szkołach... Póki co w biurowej gdybym była to miałabym ostry zapiernicz,bo teraz wszystko się rozkręca,także nie żałuję,że to już koniec mojego pobytu tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-800 to już w ogóle nie bedziesz tutaj zaglądać :( No ale fajnie , że masz te szkoły i że Ci pasuje to zajęcie :) A powiedz mi tak na do widzenia jak u Ciebie sie układa z tym Twoim facetem? Lepiej jest? Szykuje sie jakis slub? :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
nie będzie tak źle zaglądać będę na pewno,tymbardziej że w szkole dużo wolnego a jak w ciągu dnia nie dam rady to będę zaglądać popołudniu także zaglądaj tu od czasu do czasu Kate... ...jest lepiej ale o ślubie cisza...więc nie wiem jak to będzie.. czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
pozatym dostalem etat w schronisku dla zwierząt i teraz im poświecam dużo czasu nie moge przebywac tutaj i tu naraz ale jak tylko uśpimy pare kotów i psów bedzie go wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
ja też bym pare uśpiła a szczególnie pare sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
emo-800 Ktoś sie pod nas podszywa.... Nie ładnie.... To wszystko to raczej podszyw, bo emo-800 nigdy w ten sposob nie pisze jak nizej :) 21.10.2009] 11:13 [zgłoś do usunięcia] emo-800 nie będzie tak źle zaglądać będę na pewno,tymbardziej że w szkole dużo wolnego a jak w ciągu dnia nie dam rady to będę zaglądać popołudniu także zaglądaj tu od czasu do czasu Kate... ...jest lepiej ale o ślubie cisza...więc nie wiem jak to będzie.. czas pokaże. 11:46 [zgłoś do usunięcia] emo-800 pozatym dostalem etat w schronisku dla zwierząt i teraz im poświecam dużo czasu nie moge przebywac tutaj i tu naraz ale jak tylko uśpimy pare kotów i psów bedzie go wiecej. 11:47 [zgłoś do usunięcia] Kate znad rzeki Hudson 2 ja też bym pare uśpiła a szczególnie pare sąsiadów. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
hej laski widze ze nasz topic juz padł; Szkoda :(((( odzywajcie sie nieraz . U mnie teraz wiele zmian nastąpilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Patryska, no to napisz co u Ciebie za zmiany nastapiły!!!! Ja wciąż jestem :) Czekam!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Patryska jakie zmiany??Pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-800
Jesteście??ja siedzę w pracy biurowej ale dzisiaj tylko do 11:30 potem jadę załatwiać różne sprawy...Jeszcze tylko w piątek tu będę i spokój... kate a Ty jak się czujesz?? Patryska co u Ciebie słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
U mnie wszystko dobrze :) Za tydzien ide do lekarza to dowiem sie wiecej :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Pozdrawiam Was Dziewczyny :) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek na dziś...
Przychodzi koleś do Mc Donalda i zamawia zestaw. - Czy chce Pan powiększone frytki? - pyta sprzedawczyni. - Powiększone frytki?! To można tak? - Oczywiście - odpowiada z politowaniem sprzedawczyni. - Rewelacja, to ja poproszę te powiększone frytki. Po chwili koleś dostaje zestaw z frytkami. Podnosi jedna z nich, ogląda pod światło badawczym wzrokiem i oznajmia z kamienna twarzą: - Przepraszam ja zamawiałem powiększone frytki... - No tak, to są powiększone... - Nie, ta frytka jest normalna... - No tak, bo powiększone, to chodzi o to, ze one nie są większe, tylko ma Pan ich więcej... - Proszę Pani, czy jakby chciała sobie Pani cycki powiększyć, to by sobie Pani dorobiła trzeciego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze,ze fajny temat,to i ja sie dolacze...od tygodnia pracuje jako sekretarka,i praca zajmuje mi maks.3 godziny...potem umieram z nudow. Musze jeszcze poczytacten topik,moze znajde jakies ciekawe propozycje urozmaicenia sobie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate znad rzeki Hudson 2
Dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze? Ja za 10 dni rodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie dołączam:) od tygodnia pracuje w multi kredycie i totalna nuda, od godz 9 byl jeden kliencik i kapa, nuda jak cholera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks33
jestem naprawde ciekaw tego czy np. ktos z Was spróbowałaby sie w ten sposób rozerwac nawet w czasie pracy,jak Ci pracownicy Intela? Wsłuchajcie sie w dzwięki kiedy kazdy z nich wpada na materac http://www.youtube.com/watch?v=ZfwFyaRsLdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×