Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salony

Salon fryzjerski Agaty Dziedzic w Krakowie kto byl?

Polecane posty

Gość salony
Wlasnie zamierzam sie umowic do jednej z fryzjerek w salonie Dziedzic w Krakowie, natomiast nie mam pojecia do ktorej sie udac aby wyjsc zadowolona z salonu.. Czy kltos z was ma jakies doswiadczenie z tym salonem? Pani Agata jest nieobecna do pazdziernika dlatego pytam o inne fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona Brava
Bardzo chętnie podzielę się moim niedawnym doświadczeniem z tego salonu, bo odczuwam potrzebę odreagowania złości. Niestety była to jedna wielka katastrofa: zacznę od tego, że fryzjerka spóźniła się o 20 minut. Właściwie moją obecność zignorowano, nie zaproponowano mi niczego do picia, ani nie przeproszono za opóźnienie. Cała wizyta trwała 4 godziny i nie, nie robiłam trwałej ani przedłużania włosów. Poprosiłam jedynie o zafarbowanie odrostów, a wyszłam po 4 godzinach dlatego, że pani w międzyczasie czesała koleżanki, przyjmowała inne klientki i wymieniała z pozostałymi pracownicami informacje nt lokalizacji mopa i kolejności zmian na nadchodzący tydzień. Fryzjerka była tak zajęta innymi klientkami, że nie miała czasu, żeby rozczesać mi włosy i wręczyła mi grzebień, żebym sama to zrobiła. Ale najgorszy jest rezultat tej wizyty: kolor blond o odcieniu jajecznicy. Osoba obsługiwana przede mną skarżyła się na "czerwonawy" odcień, ale pani zrzuciła winę na "czerwone światło z lampy". Trzeba było brać nogi za pas, jak tylko to usłyszałam:(( Mam wrażenie, że pomalowano ściany na czerwono, żeby móc spokojnie używać starych farb, nie wiem... Wiem jedynie, że wszyscy komentują mój nowy kolor słowami "Coś Ty zrobiła?!" oraz "A takie miałaś ładne włosy"....Nawet mój chłopak, który nie rozróżnia kolorów, powiedział, że są pomarańczowe. A wyraźnie prosiłam, żeby to nie był zółty odcień. Pozostaje mi żałować wydanych 200 złotych i dokładnie sprawdzać kompetencję fryzjerów na przyszłość :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam :) z dużą rezerwą podeszłam do opinii przeczytanych zarówno tych na NIE jak I TAK. trafiłam do Pani Justyny. wizyt u fryzjera nie lubie więc raczej miny na wejsciu nie mam uszczesliwionej :) nie chciałm żadnych radykalnych zmian - mam włosy raczej sredniej długości- ale zależało mi na dobrym kolorze i nadaniu nieco innej linii niz standardowa. mimo oporów i mojego marudzenia P. Justyna poradziła sobie doskonale !!! dobrała świetny kolor , wykorzystała to co było wcześniej i ulepszyła, dodała tzw. pazura podcinając je nieco od spodu i nadała taką formę całości ,że włosy układały się doskonale bez układania- czyli , tak jak lubie :) nie spędzam czasu na dodatkowym modelowaniu - to strata czasu dla mnie . Kolorystycznie zrobiła jakieś takie cudo dwubarwne ,że ja czułam się jak w "naturalnych" a moje koleżanki oszalały niemal ze zdumienia ,że tak naturalny acz - jak sie okazało - nadnaturalny efekt jest możliwy :) Polecam P. Justyne . moje opory i rezerwa się rozwiały i - mimo ,że bywam w Krakowie od czasu do czasu - chce do niej wrócić. profesjonalna , bardzo dbająca o efekt i słuchająca uwag dziewczyna. polecam:) co do ceny - dla zainteresowanych - zapłaciłam 190 zł. bez układania i dodatkowych rzeczy. a co do salonu, swietna aranzacja wnetrza, lekko chłodna i powściagliwa - można by sie swietnie poczuć gdyby nie fatalna muzyka - chyba z nienajlepszego sprzetu , ktora działała na mnie drażniąco , uprzejma recepcjonistka i nie zauważyłam żadnej "doglądającej Pani Dziedzic :) hmm może tym lepiej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbatagenia
haha, nie ma to jak autoreklama:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie może gdzie teraz pracuje p. Anna Prusakowska od p. Agaty Dziedzic? Bo trudno przeboleć jej stratę w tym zakladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Agata fajnie ścina włosy,ale jeśli chodzi o cały rytuał związany z farbowaniem trwa to strasznie długo,gdyż przyjmuje w tym czasie inne klientki . wyszłam zmęczona i byłam tam 4 godz. Zapłaciłam dużo. Nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co placilas? Tez mialam podobna sytuacje polowa wlosow sie nie ufarbowala a polowa byla wlasnie koloru jajecznicy. Jak zobilam awanture to zaproponowali mi kolejne farbowanie i nawilzenie. Oczywiscie skozystalam bo nie mialam nic juz do stracenia ale i tak im nie zaplacilam. Blagali zebym chociaz za to nawilzanie zaplacila bo ampulka podobno 100zl kosztowala a uzylam 2sz ale bylam nie ugieta. Powiedzialam. ze jak chca to moga na policje dzwonic a i tak im nie zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcosana
Dziewczyny - któraś z Was może robiła fryzurę ślubną u Kaczmarzyka? Ile płaciłyście? No i jakie efekty? Pokazałybyście fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, że czas mija a zwyczaje p.Agaty się tylko pogłębiają, spóźnialstwo i przyjmowanie klientów w międy czasie + jeszcze gdyby tego było mało farbe nakłada kompletnie nie doświadczona asystentka!!! Żenada jak za te pieniądze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesna
Nie znam człowieka, ale Kaczmarzyka mogę potwierdzić. Kilka razy już się u niego czesałam i zawsze faktycznie usługa była realizowana jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo arogancji i buty w niektórych komentarzach. Jeżeli szukacie dobrej koloryzacji i perfekcyjnego strzyzenia to z czystym sumieniem polecam salon Pani Agaty. Jestem stałą klientką i oczywistym jest ze zdarzaja się pewne niedociągniecia. Ale rezultat koncowy jest zawsze zadowalający. Pomimo tego ze farbe naklada asystentka , to nie zdarzyla mi sie jeszcze jakas wpadka. Kolor zawsze uzgadnia ze mna Pani Agata a kwestia nalozenia farby to sprawa techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jakim salonie piszecie bo nie ieszkam w KRK ale nigdy nie pozwolcie nakladac sobie farby przez praktykantkę. Bylam kiedyś w renomowanym salonie i tez nakladala mi farbe praktykantka. Koszmar!!! Zle , nierównomiernie polozyla mi farbe. Okropnosc. Zaluje, ze zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentka a praktykantka to dwie różne osoby. Asystentka jest osobą, która ukończyła Już szkole fryzjerska i ma do tego kwalifikacje. Ja zawsze wychodzę zadowolona mimo Iz kolor zawsze robi mi asystentka P.AGATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ogólnie z plusów: bardzo ładny salon wewnatrz, miłe fryzjerki. Jednak efekt koloryzacji kompletnie nie taki jak oczekiwałam. Włosy miały być ciemne od nasady, a jasniejsze na koncach. Natomiast włosy sa w jednym kolorze, mimo, ze pani powiedziala, ze koncowki beda bezowe. Jesli oczekuje ktos bardziej wymyslnej koloryzacji (niz nalozenie jednego koloru) to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika71

nie znam niestety tego salonu, ale od siebie mogę polecić www.mlsalon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×