Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskiii facet

hej dziewczyny mam pytanie o wyznanie milosci

Polecane posty

Gość ciekawskiii facet

czy jak jakis facet Wam wyznaje milosc, a on jest dla Was obojetny, to .... jak sie wtedy czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii facet
to dla mnie wazne,bo zamierzam wyznac milosc mojemu partnerowi Władkowi, a nie wiem czy nie popelnię fo pa. moze lepiej zrobic to juz po stosunku? sam juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii facet
glupiemu podszywowi dziekuje za podbicie tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalizacja życia
Kobiety to kurwy i scierwa niegodne uczuc i szacunku te szmaty zasluguja jedynie na wszystko co najgorsze Zastanow sie co robisz nim bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaabbbcccdplk
i nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanesska28
Mnie kiedys pewien mezczyzna powiedzial " kocham Cie" a traktowalam go tylko jak kolege. Przyznam ze szczena mi opadla i nie wiedzialam co mam powiedziec. nic wtedy sie nie odezwala...ale byo to bardzo mile. Minelo troche czasu i tez wyznalam mu ze go kocham, bo to pczulam i czar prysnal i bajka sie skonczyla! Chyba lepiej nie mowic o tym co sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię podszywy
ale nie tego typu, miałam podobnie, tyle że mnie nie był obojętny bo bardzo go lubiłam, to problem ale przy odrobinie dyplomacji i taktu można dojść do porozumienia i teraz on ma swoje życie i ja swoje i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt1134
jak masz na imie? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii facet
Gienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii facet
znow jakis kutas sie podszyl mam na imię Wiesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiii facet
dzien dobry :) podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od tego
czy go lubimy czy nie czasem jestesmy bardzo zaskoczone bo nigdy byśmy sie tego po tym akurat facecie nie spodziewaly czasem po takim wyznaniu spogladamy na tego faceta inaczej i moze wtedy cos z tego byc a czasem jest tak, ze to facet uwaza , ze jest nam obojetny a wcale tak nie jest i wtedy to jest dopiero radość w kazdym razie zawsze jest to mile :) choć ne zawsze mozemy to odwazajemnić oczywiście pomijam sytuacje gdzie tym facetem jest jakiś nachalny narzucający sie typ bo wtedy jesteśmy baaaardzo niezadowolone i zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliaaaam
Zgadzam się z przedmówczynią. Za przykład podam siebie: nie okazuje żadnych głebszych uczuć przy facecie który mi sie podoba. Wynika to chyba z braku pewnosci czy, nie wiem, wiary że sie uda. Dlatego biedni faceci sie skręcaja na mój widok, a żaden nie odwazy się podejść...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×