Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGD kolor

Czy ktos umie doradzić

Polecane posty

Gość AGD kolor

Zamierzam kupić AGD do kuchni zawsze miłam białe(z białą emalią) a teraz zastanawiam sie czy kupić w kolorze stalowym "INOX" Czy to dobry wybór jak sądzicie? Prosze o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
tylko nie kupuj takiego lustrzanego, bo na tym widać każdy odcisk palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGD kolor
ok dzieki :))) A moze jeszcze ktoś sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasia
tylko matowe!!!!!!!!!!!!!!!! mam wszystko na połysk , tak mi się podobało. TO jest koszmar , każdy odcisk, krople wszystko widać . Nie jestem pedantką , ale sprzątanie kuchni zajmuje mi kilka godz. Mam zmywarke, lodówke, kuchenke, okap, mikrofale, toster i co tylko chcesz , wszystko na połysk. Codziennie jade płynem i poleruje. Po paru godz. znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z matowym jest ciut lepiej, ale i tak ciagle kupuję specjalne płyny do polerowania powierzchni stalowych. Przysięgam sobie, że następne kupuję klasyczne i co się tylko do to do zabudowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
oj zgadzam sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkkkk
a ja nie narzekam, mam lodówkę, kuchenkę, okap. czyszczę płynem do szyb lub mleczkiem i wcale nie widać tak bardzo tych wszystkich zabrudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam piekraik i płytę
a reszta zabudowana. Niby matowe, a jednak szorowanie tego doprowadza mnie często do łez, nie umiem wytrzeć tak, żeby nie było smug...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam piekraik i płytę
piekarnik oczywiście miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibylandia123
nie kupuj niczego co się błyszczy bo będziesz płakała-widać każdą kropelkę!masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, te inoxy wyglądają fajnie - nowocześnie i tak sterylnie- ale tylko w sklepie urządzałam częściowo kuchnię - wszystko kupiłam tradycyjne - białe (chociaż muszę powiedzieć, że był problem np. z lodówką, po zdecydowana większość modeli występuje tylko w kolorze inox) poza tym duże ciemne (w końcu to jest dosć ciemy szary kolor) powierzchnie w "domowej" kuchni - wydaje mi się, że byłyby przytłaczające, lubię jasne pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeee
te stalowe ladnie wygladaja ale co do czyszczenia to porazka jak ktos juz napisal wida kazdy odcisk, raz taka jedna czyscilam preperatem przeznaczonym do tego typu powierzchni i wyzarlo straszne smugi, na szczescie byl na to sposob -wypucowalam olejem i kobieta sie nie skapnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia mi sie podoba
Wole stalowe ,biale zolkna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×