Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maaajaa

Katoliczka i Muzułmanin

Polecane posty

Gość maaajaa

od zawsze miałam talent do zakochiwania się w \"nieodpowiednich\" mężczyznach. był już żonaty, dzieciaty, a nawet ksiądz. jakiś czas temu poznałam jednak mężczyznę moich marzeń. złożyło się tak szczęśliwie, że jest on wolny, ale... zawsze jest jakieś ale. mój wybranek jest Muzułmaninem. dla mnie to żaden problem, ale dla moich rodziców mogłaby to być bardzo poważna przeszkoda. dodatkowo sprawę pogarsza fakt, iż jest on ciemnoskóry. wstyd się przyznać, ale oni są w pewnym stopniu rasistami. uważają, że osoby różnych wyznań, kultur nie powinny tworzyć związków. mam 20 lat, mieszkam z nimi, jestem na ich utrzymaniu i przez najbliższy czas się to nie zmieni. nie wiem czy im mówić, czy lepiej ukrywać ten związek w tajemnicy. miałam już mnóstwo pomysłów jak ich oszukiwać, ale nie wiem czy na dłuższą metę się to sprawdzi. chciałabym także wiedzieć czy ktoś jest w podobnej sytuacji do mojej, ja z moim ukochanym jestem kilka miesięcy, nasze zróżnicowanie religijne nie przeszkadza nam zupełnie, ale obawiam się, że z czasem może się to zmienić. moglibyście coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×