Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam planon nie wie ze go mam

Czy to zadziala?

Polecane posty

Gość Mam planon nie wie ze go mam

Postanowilam zniknac! Zniknac z gg, zniknac z nk, zniknac totalnie, tak ze nie bedzie wiedzial, co u mnie, gdzie jestem, co robie! On mnie olewal, pisal sobie kiedy chcial tak od niechcenia, ale zawsze widzial mnie na internecie, a teraz koniec, myslicie ze to go zmusi do myslenia? W sumie nie oczekuje tego, tylko zastanawiam sie czy jesli przez jakis czas znikne, on zacznie sie zastanawiac co u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLUPIA JESTES I TYLE
JAK CIE NIE CHCE, NIE JEST WARTY NAWET USUNIECIA KONTA NA NK CZY GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zerwałam z facetem i nawet mu napisałam, ze nie życze sobie jego odiwedzin i tej jego nowej niuni na moim profilu na naszej klasie. bo nie po to jestem na naszej klasie zeby sie ukrywac, blokowac itp. wiec sobie nie zycze ich wizyt. Po co robisz cokolwiek pod niego??? zależy Ci na nim?? myślisz ze sie do Ciebie odezwie jak nie bedziesz dawała znaku życia??? po co?? żyj normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam planon nie wie ze go mam
No niestety tak jest, ze nie mozna tak od razu zyc normalnie..to jest niemozliwe po prostu, jesli sie bylo blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...czyli zamierzasz sie błaźnić, przed nim prawie płaszczyć jak widzisz ewidentnie, że facet ma Cie gdziec:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam planon nie wie ze go mam
Nie po prostu, powiedzialam sobie ze zgine z jego zycia, wiesz ciezko tak od razu pogodzic sie z losem, bo bylo cudownie a nagle mam mnie gdzies....on pisze od czasu do czasu, lecz mysle ze ma za duzo kontrole nad moim zyciem, wiec co gdzie i jak, a teraz to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7887
a ja uważam zo to dory pomysł Tak zrobiłam ale nie pod niego. Sama czułam taką potrzebę po rozstaniu, chciałam zniknąć dla całego świata. Zlikwidowalam wszysyko, co mogłoby świadczyć o moim istnieniu. Co mi to dało? jakiś azyl, bezpieczeństwo, wolność, czułam się z tym doskonale. Na nic nie czekałam, na żadne wiadomości, bo przecież zniknęłam na własne życzenie. Dla mnie to była świadomość własnego wyboru i lepiej mi z przeświafdczeniem, że to ja uniknęłam wszelkich kontaktów. Było mi lżej, tak jakbym to ja zerwała wszystkie kontakty. Owszem, był to dostrzeżone, ale już mi wszystko wisiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7887
do dziś nie zna namiarów na moje komunikatory, zakamuflowałam się i to nieźle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam planon nie wie ze go mam
7887 dokladnie mi o to chodzi:) ktos mnie zrozumial:) Wlasnie nie chodzi by mu pokazywac co stracil itd, tylko chce poczuc te wolnasc nie czekania na glupie wiadomosci, nie wpatrywania sie w jego nr gg itd. A pewnie go to ruszy bo jak mnie widzial dostepna to wiedzial ze jestem na gg, a tak koniec znikne:) I mysle ze rowniez da mi to poczucie wielkiej wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam planon nie wie ze go mam
i dokladnie jak piszesz, kiedy on to dostrzerze i mu sie znow zachce, to mi juz bedzie wisialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie Ci wisialo bo gdyby wisialo to bys go olała i tyle taka prawda bardziej Ci pojdzie w pięty, gdy przeciwnika Twoj ruch nie ruszy zaboli Cie zajebiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7887
spróbuj tak zrobić, a co ci szkodzi, ale postaraj się być wytrwała w postanowieniu. Wiem, że kusi, mysli wracają, ale myśl ze to właśnie ty zniknęłaś z jego oczu, a nie on, naprawdę pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7887
w moim przypadku sprawdza się już 2 lata i jest mi z tym dobrze Lepiej ci będzie jeśli on któregoś dnia w taki właśnie sposób zniknie, a przecież może...bądź sprytniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam planon nie wie ze go mam
tak zrobie, tylko zastanawia mnie dlaczego w tych czasach tak musi byc..ze ludzie sie poznaja i jesli cos nie wyjdzie zaraz zrywaja kontakt (przede wszystkim faceci) ja bym chciala chocby utrzymywac jakies kolezenskie relacje, ale nie on zdecydowal i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7887
Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale;) Na kontakt z nim również liczyłam, czekałam około miesiąca, a skoro zamilkł, to cmyk...i nie ma mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zadziała, ale większy wpływ na to będzie miał BMI. A jakie masz BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda...ze bardziej zaboli, jak to on sie nie odezwie... na co jak widze liczycie skoro takie gierki zaczynacie z chowaniem i ukrywaniem sie. Olac faceta można wcale sie nieukrywajac. mój ex sie do mnie odezwał po zerwaniu juz drui az na gg, jak byłam widoczna ale ja sie poprostu za każdym razem do niego nie odywam. to go bardziej zaboli niz moje zniknięcie:) poprostu jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×