Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Minus 30kg, kto ze mną?

Polecane posty

Mój topik niestety umarł:( a do innych ciężko się przyłączyć jak wszyscy się tam znają:( więc może są jakieś chętne przyłączyć się do mnie i stworzyć nowy topik? Pozdrawiam milutko;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że dam radę:) 20kg się już udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz jest coraz trudniej:( ale mam nadzieję, że mi się uda:) nie ma żadnej chętnej by walczyć razem ze mną😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1111111111888888888
hej:) ja sie moge dolaczyc chcesz odezwij sie na gg 6627841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hey paulinka później się odezwę, ale miło jak będziesz tu z nami:) aronia miło cię widzieć:) a do pebi ja stosowałam różne diety Na początku MZ i nie jadłam kolacji, później kopenhaska, 10dniową, kapusciana, a teraz jestem na stilmana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pebi ;) Może tym razem uda się uchować wątek. Ja niestety nie mam czasu, żeby codziennie zaglądać i coś pisać, ale tylko kiedy będę miała chwilkę to wpadnę. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie napisz;) zgadzam się że najważniejsza jest silna wola i motywacja, ale ile ogólnie schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey agata gratuluję 2kg:) no niestety nie wiem co się stało z dziewczynami:( szkoda mi tamtego wątku, ale może się odezwą i jakoś ożyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczełam sie odchudzac w 2006 dokładnie to w marcu roku ważyłam wtedy 102 kg to było już straszne więc podjełam decyzje odchudzania, bylo mi ciezko ale dalam rade w pierszy rok schudlam 17 kg w drugo 15 a teraz w tym roku schudłam 5 kg czyli łącznie 47 kg. Na śniadanie jadłam musli z mlekiem, na drugie sniadanie jablko, na obiad albo rybe z warzywami albo mieso gotowane zadnych ziemniakow i makaronow tylko i wylacznie ryz. na podwieczorem jadlam sórowke z marchewki a kolacja to byla salatka warzywna (salata i pomidor). ocywiscie zmieniala kilka krotnie jadlospis zeby mi sie nie znudzil, herbate przestalkam slodzic, nie pisalam napio gazowanych ani sokow slodzonych tylko takie bez cukrow i zero slodyczy nawet cokierka. oczyswiscie jak bylo cieplo codzinnie jezdzilam na rowerze i rolkach a zima plywalam na basenie. cwiczenia w domu i rolletik. mam nadzieje ze komus tym pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oliwci
A mozesz napisac swoj jadłospis ? duzo cwiczylas ? czekam na rady,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie: Zielona herbata Płatki musli z jogurtem naturalnym Drugie śniadanie: Jabłko i szklanka soku z marchewki Obiad: Gotowane Mięso z warzywami i ryżem i jakaś herbatka PodwieczoreK: Greifrut czerwony Kolacja Sałatka z pomidora jedna kromka chleba czarnego herbata czerwona no i duzo wody przez cały czas cwiczylam 1,5 godziny dziennie brzuszki, skłony itp. a na rowerze ok 1 godziny dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pebi
po co krestynko zakładasz tyle topików na kafe i zasmiecasz forum, masz jeden temat to pisz na nim,a nie napiedolisz tego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam polecam cos
zamiast slodkich jog w styly backomy...z ziarnami ... wczoraj zrobilam i -gruszka do blendera slonecznik-garsc-przeplukac do blendera rodzynki-garsc- przepkukac do blenera banan do blendera kubek malego jog nat szklanka m leka gesty pozywny smaczny deser-sycacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×