Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzasty86

test owulacyjny......

Polecane posty

Gość dzasty86

mam pytanie. przez ostatnie 5 dni robilam testy owulacyjne. w srode , czwartek i piatek test wyszedl negatywnie. wczoraj wyszedl pozytywnie, czyli swiadczy to ze w przeciagu 24-36 h powinny wystąpić dni plodne. dzisiaj zrobilam tak dla sprawdzenia i test wyszedl negatuywnie , czy tak zawsze jest????????? bo juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
cyz to ynacyz ye mam te dni plodne jeyeli test wcyoraj wzsyedl poyztzwnie cyz nie mam____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
sorki cos mi sie litery na klawiaturze poprzestawialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
no zabieram sie do roboty heheh czyli tak jest ze w dzien owulacji test jest negatywny a dzien przed jest tylko pozytywny_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24-36 godzin po piku LH dochodzi do owulacji, peka pecherzyk Graffa i dzien pozniej komorka jajowa jest zdolna do zaplodnienia , wiec teraz seks przez 3 dni od momentu jak mialas test pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka
powodzenia mam nadzieje ze ci sie uda w tym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskolka
dzasty86 ktory masz dzisiaj dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
wczoraj to byl moj 10 dzien cyklu, a test owulacyjny wyszedlmi pozytywnie w 9 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasty86
no to teraz bede czekac na rezultaty, zobaczymy co cos wyjdzie...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
czy terraz jak mam owulacje jest najwieksza szansa poczecia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa

Bardzo mi się Ovu control przysłużył. Gdyby nie ten test to pewnie dziś leżałabym na kozetce u terapeuty z powodu depresji, że nie mogę mieć dziecka...ale na szczęście – udało się!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Różne są sposoby żeby obserwować cykl pod względem dni płodnych. Ja chyba stosowałam wszystkie..najwygodniejszy był test Ovu Control. I też okazał się najbardziej skuteczny bo w końcu po 2 latach starań udało nam się zajść w ciążę bez jakiejś farmakologii, jeżdżenia po klinikach, leczenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 12.04.2019 o 14:55, Gość ada napisał:

Różne są sposoby żeby obserwować cykl pod względem dni płodnych. Ja chyba stosowałam wszystkie..najwygodniejszy był test Ovu Control. I też okazał się najbardziej skuteczny bo w końcu po 2 latach starań udało nam się zajść w ciążę bez jakiejś farmakologii, jeżdżenia po klinikach, leczenia itd.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z PCOS ostatnio spotkał mnie niemiły zawód wiec się z Wami podzielę, zrobiłam test owu wyszedł pozytywny. Kilka dni później byłam u gin i mówi że sladu owulacji nie ma 😞 Niestety przy naszych burzach hormonalnych takie testy się nie sprawdzają bo wysoki poziom hormonu nie zawsze powiązany jest z owulacją... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esterka

jakie testery owulacyjne macie lub używałyście? ja właśnie dostałam od siostry komputer myway? któraś z was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×