Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocyk

Fajna kiecka z HM-tylko jaka cena?

Polecane posty

Gość szukam i nie moge znalezc
pewnie kolo 150 zl jak nie wiecej. tak przypuszczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja boję się przypuszczać :P Jutro wyruszam na zakupy,co prawda z ukierunkowaniem na strój kapielowy,ale ta sukienka... ❤️ Problem jest taki,że jestem ostatnio bardzo uboga :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna podoba mi się:) niestety nie wiem ile kosztuje. patrzyłaś na stronie h&m-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona H&M działa u mnie tak wolno,że straciłam cierpliwość i wyłączyłam. Od wczoraj na nią choruje,ale z drugiej strony wygląda na taką, do której trzeba mieć nienaganną figurę.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam ci na stronie h&m-u :) choć tam tylko wybrane ciuchy są strasznie mnie to wkurza grr...;/ masz racje nic się tu nie ukryje. ale jak masz kobiecą sylwetkę biodra piersi to będzie wyglądać zjawiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe bardzo wdzięczna,chociaż wątpie,żeby tam była. Narazie walczę z moim brzuchem,do wyjazdu nad morze powinien już być całkiem OK,a wtedy i taka kieca by się przydała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też stronka h&m-u dział koszmarnie chyba to ich wina;/ nie znalazłam jej na razie. wystający brzuszek przy tej sukience to może być problem. ale sukienka jest świetna:) chętnie bym ją sobie kupiła ale ja mam za wąskie biodra i za małe piersi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam:) 129 zł jednak nie ciekawie wygląda na modelce;/ fatalnie ją do brali zaraz zamieszczę ci zdjęcie na necie gdzieś:) i jeszcze nie jest czarna na tym zdjęciu tylko wygląda na spraną - grafitowy niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×