Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stonoga

flunarizinum na migreny a dodatkowe kilogramy

Polecane posty

witam, neurolog na migreny przepisał mi flunryzynę. Biorę już 2 m-ce i głowa przestała boleć ale przytyłam 7 kg i jestem strasznie ospała. Niby wszystko zgodnie z ulotką - przewidziano takie skutki uboczne ale te dodatkowe kg już mi się przestały podobać :( Czy ktoś z Was miał podobnie, czy da się wrócić po przerwaniu tego leku do wyjściowej wagi? Mnie czeka jeszcze przynajmniej 2 miesiące leczenia więc przybędzie mnie jeszcze z 5-7 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank_a
Ja biore tez od ponad 2 miesiecy i przytylam 6 kilo, żal patrzec na mnie bo robie sie jak prosiak :-((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
Witam, mam do sprzedanania dużo taniej 3 całe opakowania i jedno bez 8 tabletek. Mi po tygodniu lakarka je zmieniła, a wykupiłam wszystkie jakie mi przepisała bo skąd miałam wiedzieć że mój organizm ich nie za akceptuje. Proszę o kontakt 9452120, pisanie@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam że po nim się tyje, ale łudziłam się, że mnie to nie spotka! Teraz mam prawie 10kg wiecej a nie zauwazylam bym wiecej jadła! Jest skuteczny, tylko dlatego go nie odstawiam. Jeszcze kilka miesiecy.. ciekawe czy jeszcze przytyje;/ oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×