Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzonaa

uczucie wstydu po maturbacji

Polecane posty

Gość frappee
Ja generalnie zaczęłabym od oddzielenie religii samej w sobie od instytucji zwanej kościołem.. Ale myślę że nie warto się nad tym rozwodzic, kazdy ma indywidulane podejsci :) żal mi po prostu ludzi, ktorzy odczuwaja przyjemnosc z zycia od razu czuja wyrzuty sumeinia.. Paradoks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaa
onon, przestań czytać ten temat, jak ci nie pasuje. boooozeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaa
dzięki Wam już mniej więcej wiem, jak to wszystko sobie wytłumaczyć. Także dziękuje za chęć i próbę zastanowienia się nad tym tematem. Pozdrawiam i przyjemnego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lami ,z Twojej wypowiedzi nie moge zrozumieć,kiedy Ci jest milion razy lepiej?Gdy robisz to sama,czy ,gdy robi to ,ta druga osoba .Moge prosić o wyjaśnienie?:-)dziękuje pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzonaa
xy, to nie takie trudne. wystarczy chwilę pomyśleć, nie musisz nikogo prosić o pomoc w rozwikłaniu tego "problemu". Przeczytaj całą wypowiedź Ami Lami z tj strony: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4124530&start=60 jeśli nic nie znajdziesz, masz tu bardziej wyszczególnioną jej część: "Chociaż jak dla mnie to i tak nigdy nie będzie się umywać do seksu Wszystko co mogę zrobić sama jest milion razy przyjemniejsze gdy robi ta druga osoba " Rozumiesz teraz? Czy dalej masz z tym problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f0rum
:] :} :[ :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f0rum
(żal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dying day
Jessuuuu.. To proste! Od kiedy to przyjemniejsze jest podniecanie się samym sobą od tego gdy dotyka Cie ktoś kogo kochasz? :| Lami wlaśnie o tym napisała... No chyba że ktoś nie jest spełniony w związku to sie nie dziwie że uważa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak przecinków na upartego mógł wprowadzić zamieszanie (choć nie użyłam stwierdzenia \"niż gdy...\") ;) Zabawa we dwoje jest przyjemniejsza, bo jak pisała (chyba frappee) w pojedynkę nie ma tego magnetyzmu w powietrzu, nie czuć drugiej osoby, jej oddechu, bicia serca no i brak jej reakcji (na mnie bardzo działa widok podnieconego partnera). Nie zmienia to faktu, że masturbacja jest przyjemna. Są po prostu lepsze rzeczy :D No i kwestia nawilżenia - nie wiem jak wy, ale ja czasami potrafię osiągnąć sama orgazm bez zalewania się sokami (choć niby jestem podniecona). Natomiast wystarczy jego szelmowski uśmiech a mam potop w majtkach ;) A i np. wiem, że część osób nie lubi pozycji 69 argumentując to brakiem możliwości skupienia się (robią to albo na sobie albo na partnerze), ja z kolei uwielbiam ją. Świadomość, że w tym momencie drugiej stronie jest dobrze kręci mnie niesamowicie (orgazm i przyjemność to zaledwie w połowie fizyczność). Choć przyznaję, że czasami tak się zatracam w tym, że \"zapominam/nie czuję\" tego co wyprawia tam partner - \"budzi\" mnie dopiero mój orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lami ,pięknie napisałas:-).Faktycznie ,brak przecinka narobił dużo zamieszania w moim rozumieniu :-).Jak się moge czuć spełniony w związku ,kiedy jestem sam ;-).Też tak myśle ,że we dwójke (z płcią przeciwną )takie zabawy mogą być odlotowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×